The Man Without a Face (1993) poster

The Man Without a Face (1993)

Tags
Drama
Director
Country
USA
Runtime
115 minutes
hezarfen Geçirdiği kazanın ardından hem fiziksel hem de psikolojik olarak derin yaralar alan öğretmen Justin McLeod, yaşadığı travmayı unutmak için şehirden uzaklaşarak daha sakin bir hayata başlamayı seçer. Kazanın üstünden yedi yıl geçmiştir ve McLeod artık münzevi bir ressam olarak yaşamını sürdürmektedir. Chuck evden uzaklaşmak isteyen ancak puanları yetersiz olduğu için hedeflediği okulu kazanamayan sorunlu bir çocuktur. Çevresindekileri ikna edemese de bu sınavı kazanacağına inanıyordur. Ve yakınlarda yaşayan bu esrarengiz adamı gördüğünde talihinin döndüğünü hisseder. Chuck, McLeod’u kendisini çalıştırması için ikna etmekte başarılı olur ve böylece bu iki farklı karakter arasında naif bir dostluk başlar.

tunaturan profile photo
tunaturan
Asıl içtenlik ve iyilik insanın içinden kalbinden geçen duygulardır bir insanın yüzü olup olmaması önemi yok insanlara karşı önyargılı olup elimize ne geçebilir ki? Her insanın geçmişte yaptığı hatalar peşini bırakmaya çalışsada insanlar bunu yüzlerine vurmaya çalışıyorlar..Gerçekten çok harika, anlamlı bir başyapıt.
0
6 months ago
MeKa profile photo
MeKa
Tatlı bir dostluk ve başarı hikayesi. Fakat izleyen sayısının az oluşuna şaşırdım. Daha fazla insan tarafından izlenmeyi hak ediyor bence.
0
1 year ago

Who liked The Man Without a Face

Who wishlisted The Man Without a Face

Shelves that Include The Man Without a Face

Interesting content shared about The Man Without a Face

^ Back to Top