The Matrix Reloaded (2003) poster

The Matrix Reloaded (2003)

Director
Country
USA
Runtime
138 minutes
TAGUT Seçilmiş kişi Neo, Matrix'teki kurtarıcı rolüyle en güçlü varlıktır. Matrix'e kaçak girişleri temizlemekle yükümlü ajanlar bile karşısında duramaz. Matrix'te gemi kaptanlarının bir toplantısında onları tanıdık bir yüz ziyaret edecektir, daha önce Neo'nun onu yokettiği Ajan Smith. Ajan kimliğinin dışında yeniden sahneye çıkan smith, kendini kopyalayabilmekte ve çoğaldıkça güçlenmektedir. Neo'nun artık Matrix'te gerçek bir rakibi vardır. Morpheus ve Trinity ise diğer gemi kaptanlarıyla birlikte seçilmişi kaynağa götürecek yolu arayacaklardır.

Brook profile photo
Brook
Bence efsanelerden. En azından benim efsanelerimden. Mutlaka izlenmeli.
2
1 month ago
PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7 @berrn  @caglaaaa 
Bana göre serinin en başarılı filmi. Başta otoban sahnesi olmak üzere her dakikası ayrı keyifliydi. 2 saatlik filmi 1 saatte izlemişim gibi hissettim. Öyle güzel bir akışı var. Üzerinden 10 küsür yıl geçse de dövüş dinamikleri hala çok eğlenceli. İzlerken beni yalnız bırakmayan @caglaaaa ve @berrn e teşekkür ederim. :)
3
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
İlk filmin yanında biraz sönük kaldığını düşünüyorum. Filme dair hoşuma gitmeyen iki şey var. bazı aksiyon sahnelerinde ipin kullanılmış oluşunun çok belli oluşu hareketlerden ve bir de Neo'nun resmen artık Superman oluşu .s o yüzden ilk film kadar etkilemedi fakat izlemesi keyifli yinede
2
2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
ilk film gibi ikinci filmde etkileyici ve güzel , 11 yıl önce böyle güzel çekilmişken şimdi yeni teknik ve teknoloji ile düşünüyorum kim bilir nasıl olurdu .
1
2 years ago
AlpT.001 profile photo
AlpT.001
Aksiyona doyduruyor
0
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
otoban sahnesi unutulmaz
0
over 2 years ago
TAGUT profile photo
TAGUT
Matrix benim izlediğim filmler arasında gelmiş geçmiş en iyi film olarak şuanda bile ilk sırada yer alır.Serinin tamamı matrix'in konusuna vakıf olanlar için anlatılmaz yaşanır!
0
over 2 years ago

Who liked The Matrix Reloaded

Who wishlisted The Matrix Reloaded

Shelves that Include The Matrix Reloaded

Interesting content shared about The Matrix Reloaded

^ Back to Top