The Nice Guys (2016) poster

The Nice Guys (2016)

Director
Country
USA
Runtime
116 minutes
muratalkas 1970’ler Los Angeles’ında, şanslı ama sakar özel dedektif Holland March ve dikkatli araştırmacı Jackson Healy bir gizemi çözmek için bir araya gelirler. Bu araştırma esnasında iki dedektif kendilerini yüksek statüdeki devlet yetkililerinin hedefinde bulurlar.

muratalkas profile photo
muratalkas
Sıradannn olmuş...
0
2 months ago
tugbadursun profile photo
tugbadursun
Ara ara güzel şakalar, komiklikler var.
0
2 months ago
Novella profile photo
Novella
Russell Crowe ve Ryan Gosling'in hatrına karalisteye almayacağım ama kapısına kadar dayandı yani. Bu nası boş bir hikayedir yahu. İki üç yerde 2 saniye gülmek için 2 saat harcamaya değmez. Vaktine titiz davrananlar için tavsiye etmiyorum.
2
3 months ago
KlaketKafa profile photo
KlaketKafa
Ryan yaa, ne alemsin... =D Hem komediye hem de drama ne de güzel yakışıyor. 70'leri çok severim zaten, filmde de müzikler kıyafetler o biçim! Devam filmi gelir umarım.
4
3 months ago
hezarfen profile photo
hezarfen
çok güldüm çok eğlendim ryan gosling harikaydı
2
3 months ago
bleim profile photo
bleim
Oyunculuk israfı bir film olmuş. Hikaye o kadar kötü ki merak bile ettirmedi, Gosling ve Crowe hatrına belki bir şeyler olur diye bekledim sonuna kadar ama ı-ıh. :(
1
4 months ago
8bitbon profile photo
8bitbon
bitirmem 2 günümü aldı. bilmem bu bir şey ifade eder mi?! etsin lütfen..
2
4 months ago
mrfaruk profile photo
mrfaruk
russell abimiz ilerlemiş yaşına ve göbeğine rağmen hala izleyiciye keyif veriyo adamsın russel.ayrıca filmin sonunda ki müzik süper
0
4 months ago
Dileks profile photo
Dileks
Film insanı ikilemde bırakıyor. Genelde durağan ilerlerken, birden tempo yükseliyor. Kararsızım; iyi demiyorum ama kötü de diyemiyorum..
0
4 months ago
Logan811 profile photo
Logan811
Senarist/yönetmen Shane Black, Kiss Kiss Bang Bang te olduğu gibi yine kara komedi bi dedektiflik öyküsüne imza atmış. Gayet keyifli bir film olmuş ve başrol oyuncuları Russel Crowe & Ryan Gosling iyi bir ikili oluşturmuş..
3
4 months ago
melihkk1 profile photo
melihkk1
Son zamanlarda izlediğim en eğlenceli film. Ryan Gosling'in bu kadar komediye yatkın olduğunu bilmiyordum. Russell Crowe da hiç sırıtmadan filme kaptırmış kendini. Hikaye olarak ele aldığımızda stabil gibi gözüken ama sürekli sürprizlerle dolu bi yapısı var. 3 4 yerinde çok sağlam kahkaha attığımı söyleyebilirim. Kesinlikle izlenilmesi gereken bir film. Özellikle o 70ler vintage havası çok güzel oturmuş filme.
1
4 months ago
Brook profile photo
Brook
Fena değildi. Sürükleyici sayılırdı. İyi vakit geçirmek için izlenebilir. Boş vaktiniz olursa tabi. Çok şey beklemeden izleyin derim. Eğlenceli bölümleri de yok değildi hani :)
2
5 months ago
RoYaLSi profile photo
RoYaLSi
Beklentimi karşılamadı... Oldukça sıradan bir film olmuş...
1
6 months ago
bukowski profile photo
bukowski
keyifli vakit geçirdim...ryan gosling bayaa bi komikti.
1
6 months ago

Who liked The Nice Guys

Who wishlisted The Nice Guys

Shelves that Include The Nice Guys

Interesting content shared about The Nice Guys

^ Back to Top