The November Man (2014) poster

The November Man (2014)

Director
Country
USA
Runtime
108 minutes
Blacklion Senaristliğini de Bill Granger'ın yaptığı November Man, yazarın "There Are No Spies" adlı serisinin 7. kitabının hikayesinden oluşuyor. Yönetmenliğini Roger Donaldson'ın yaptığı November Man'in beyazperde uyarlamasında eski bir CIA ajanının bir görev için bir süreliğine emekliliğini kenara bırakması anlatılıyor. Bir katilin peşine düşen ajanın işi pek de kolay değildir. Zamanla topladığı ipuçlarıyla kendini Rusya'nın teşkilata köstebek soktuğu büyük bir komplonun içinde bulunur.

Sefa profile photo
Sefa
Klasik bir senaryo gibi görünsede filmi izledikçe öyle olmadığını anlıyorsunuz. Kendisini izlettiren bir aksiyon filmi. Pierce Brosnan hala formda güzeldi.
0
9 months ago
arifcicek profile photo
arifcicek
Arka sokakların Hollywood versiyonu gibi biraz.
0
over 1 year ago
eness profile photo
eness
idare eder boş zamanınız varsa izlenebilir orta seviye aksiyon
0
almost 2 years ago
emrebo profile photo
emrebo
Boş vakitlerde izlenebilinecek bir film.
0
almost 2 years ago
xavalon profile photo
xavalon
Beklentinizi çok yükseltmeden izleyin. Orta Avrupa ve rusya temalı 2. sınıf aksiyon filmi desek, yanlış olmaz.

0
2 years ago
yabann profile photo
yabann
Bugün izledim aksiyon severler için çerezlik diyebileceğim idare eder bir film . yüksek beklentiye girmeden iyi zaman geçirebileceğiniz bir film ..
2
2 years ago
yabann profile photo
yabann
Senaristliğini de Bill Granger'ın yaptığı November Man, yazarın "There Are No Spies" adlı serisinin 7. kitabının hikayesinden oluşuyor. Yönetmenliğini Roger Donaldson'ın yaptığı November Man'in beyazperde uyarlamasında eski bir CIA ajanının bir görev için bir süreliğine emekliliğini kenara bırakması anlatılıyor. Bir katilin peşine düşen ajanın işi pek de kolay değildir. Zamanla topladığı ipuçlarıyla kendini Rusya'nın teşkilata köstebek soktuğu büyük bir komplonun içinde bulunur.
0
over 2 years ago

Who liked The November Man

Who wishlisted The November Man

Shelves that Include The November Man

Interesting content shared about The November Man

^ Back to Top