The Odd Life of Timothy Green (2012) poster

The Odd Life of Timothy Green (2012)

Director
Country
USA
Runtime
105 minutes
TAGUT Cindy ve Jim Green çok mutlu bir evlilik sürdüren genç bir çifttir ve hayatta en çok istedikleri şeylerden biri çocuk sahibi olmaktır ama tıbbı bütün çareler tükenmiş gibi görünmektedir. Bir gece evlerinin arka bahçesine bütün dileklerini yazdıkları bir kutu gömerler. Yağmurlu ve fırtınalı bu gecenin sonunda birden Timothy adında bir çocuk karton bir kutunun içinde beliriverir! Timothy genç çift adeta bir mucizedir. Fakat Timothy Green gelirken beraberinde de pek çok beklenmedik sürpriz getirecektir... Ahmet Zappa'nın hikayesini senaryolaştıran Peter Hedges aynı zamanda filmin yönetmenliğini de üstleniyor. Romantik komedilerin gediklisi Jennifer Garner'ı ve en son The Thing'de seyrettiğimiz Joel Edgerton'ın başrolleri paylaştığı yapım fantastik öğeler de içeren bir komedi-dram..

Gofi profile photo
Gofi
ilaç gibi geldi..
5
3 months ago
mels profile photo
mels
Hiç sıkmadan kendini izlettiren, sevimli mi sevimli, tatlı mı tatlı bir film. Özellikle ebeveynler için içinden dersler çıkarılması gereken bir film olmuş. :) Tavsiye edilir,ne kadar fantastik olayları barındırsa da boş değil kesinlikle. :)
9
11 months ago
SuaY profile photo
SuaY
Ben daha çok sonbaharın o güzelliğine o görüntülere odaklandım :D Sıkmadan inceden dokundurarak ilerleyen bir film. Huzur etiketi yakışmış.
8
1 year ago
megung profile photo
megung
lise edebiyat kitaplarındaki dram tanımı gibi; yer yer ağlatıp yer yer güldürten ama başından sonuna kadar sevimli bir filmdi.özellikle filmin işlediği konuda acısı olanlar için çok etkileyici bir filmdi tavsiye ederim ..
1
over 1 year ago
Asli. profile photo
Asli.
Cameron CJ Adams (Timothy Green) resmen oyunculuğunu döktürmüş. o mimikler, konuşması, hareketleri hepsi harikaydı. her sahnesinde yanaklarını sıkıp ısırmak istedim o çocuğun :) sırf Timothy için bile izlenir bu film. mükemmel !

genel olarak da çok iyiydi film, görsellik müthişti özellikle yapraklar, orman.. biraz huzur ve yanında hüzün istiyorsanız bu film tam size göre !
2
almost 2 years ago
Neslii profile photo
Neslii
iyi ağladım he sonunda.. Muhteşemm bir filmm..neden bu kadar geç izlediimm, nasıl kaçırdım ben bu filmi.. Tavsiye ederimmm mutlaka izleyin..
Bu arada final müziği beni benden aldııı yahu ,)

4
2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
beğenerek hiç sıkılmadan izlediğim güzel bir film
1
over 2 years ago
bakuragalta profile photo
bakuragalta
tatlı bir film :)
1
over 2 years ago
TAGUT profile photo
TAGUT
Kesinlikle izlenecek güzel bir film.
0
over 2 years ago

Who liked The Odd Life of Timothy Green

Who wishlisted The Odd Life of Timothy Green

Shelves that Include The Odd Life of Timothy Green

Interesting content shared about The Odd Life of Timothy Green

^ Back to Top