The Peanuts Movie (2015) poster

The Peanuts Movie (2015)

Director
Country
USA
Runtime
93 minutes
TME Charlie Brown, Snoopy, Lucy, Linus ve sevilen “Peanuts” çetesi, onları hiç görmediğimiz 3 Boyutlu halde beyaz perdeye geliyor. Charlie Brown, en iyi arkadaşı olan Snoopy ile birlikte, baş düşmanı Kırmızı Baron’u alt etmek için epik bir yolculuğa çıkıyor. Charles M. Schulz’un hayal gücü ve BUZ DEVRİ filmlerinin yaratıcılarından, SNOOPY VE CHARLIE BROWN PEANUTS FİLMİ her ezilen kişinin şansının dönebileceğini kanıtlıyor.

eminuk profile photo
eminuk
Tam da çocukluğumdaki gibi. Bayıldım! Zamanında çizgi filmini sevip, filmini beğenmeyen olmayacaktır diye düşünüyorum.
1
13 days ago
melihkk1 profile photo
melihkk1
Kahkahalarla izleyeceğiniz çok sağlam cartoon - animation filmi. Çocukken izlediğimiz snoopy ve Charlienin maceraları 3d şekilde ve sağlam esprilerle karşımıza çıkıyor. Aslında tam 3 boyutlu demek olmaz. Standart sahnelerde özü korumak için gene 2 boyut üzerinde devam etmişler. Böylece çizgiden sapmadan bizi gene güldürmüşlerdir. Jest ve mimiklerde en ufak bir azalma olmadan tam gaz ilerlmişler. Yani o karikatürüze hava kaybolmamış. Bence en iyi re-animeted filmlerdendir.
1
2 months ago
Peris profile photo
Peris
Bu kadar eğlenceli olacağını hiç tahmin etmiyordum. Sevimlilikte animeleri aratmayan duygusal film tam bir espiri sağnağı. Filmden bir an için bile kopmadım.Hem gülüp hem hüzünlendim. Son olarak "Seviyorsan bence git konuş Charlie Brown "...
9
6 months ago
Philosophy profile photo
Philosophy
Peanuts Çetesinin resrenki keyifli maceralası :) Snoopy'in çılgınlar gibi sevindirik halini özlemişim. Tabi her zaman ki gibi çok fenasın Snoopy :)
2
10 months ago
Brook profile photo
Brook
Bu yaşta böyle aşk... :D Naptın be Brown :D Snoopy de az değil hani. Tatlı bir animasyon izlenilesi. :)
3
11 months ago
bahmetp profile photo
bahmetp
curse you, red baron !
1
11 months ago
burcst profile photo
burcst
İnsanların en iyi dostu köpekler ve köpeklerin en tatlısı da Snoopy :) Talihsiz ama bir o kadar da iyi kalpli Charlie Brown'ın ve arkadaşlarının maceraları yüzünüzde kocaman bir gülümseme bırakacak. Tabii Snoopy ve Woodstock'ın dünyası da ayrı renkte.Charlie'nin kardeşi Sally'nin konuşmalarına bayılıyorum, böyle bir tatlılık olamaz ve cadı Lucy de en sevdiğim karakterlerden..Ayrıca yetişkinlerin bla bla bla diye konuşmaları çok güzel bi ayrıntı,çocukların dünyası çoook güzel..Harika bir animasyon,çok sevdim.Not: Okulun en çalışkanının aynı zamanda okulun en popüleri olduğu günleri de görürüz umarım ;)
9
11 months ago

Who liked The Peanuts Movie

Who wishlisted The Peanuts Movie

Shelves that Include The Peanuts Movie

Interesting content shared about The Peanuts Movie

^ Back to Top