The Raid 2: Berandal (The Raid 2) (2014) poster

The Raid 2: Berandal (2014)
(The Raid 2)

Director
Country
Indonesia
Runtime
150 minutes

PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Finalde yer alan mutfaktaki kavga sahnesinin çekimleri 8 gün sürmüş. Ayrıca yönetmenin en favori sahnesiymiş.

IMDB'de Top250 listesine girebilen tek Endonezya filmiymiş.

6 ay boyunca filmdeki aksiyon sahnelerinde yer alan oyuncular hergün buluşup antrenman yapmışlar.
3
9 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
İzlediğim en sağlam ve sert dövüş sahnelerine sahip serinin bu ikinci filmi ikinci filmle sert sahne ve kanın dozajını biraz daha arttırmış fakat bunu yaparken de senaryoyu ve konuyu çok daha boşlamış. Açıkçası ben bu durumdan hiç şikayetçi değilim. Ben bu filmi zaten sağlam aksiyonu için izledim ve istediğimi de fazlasıyla aldım. İlk filmdki gibi tek mekanla kısıtlı kalmamış geniş bir alana yayılmış. Hatta arada Fast and Furious tarzı sahnelerle daha da bi aksiyon filmi olmuş. Fakat açıkçası ilk filmdeki o atmosferi o gerilimi insan arıyor. Filmin en güzel yönü şu beyzbol sopalı oğlanla çekiçli kızımızı gibi iyi karakterleri izalemek oldu.
2
9 months ago
melihkk1 profile photo
melihkk1
O nasıl bi dövüşme nasıl bi çekim açıkları. Gerilimi aksiyonu sonuna kadar veren bir film. Amerikan film endüstrisi halt yemiş bunların Yanında
0
10 months ago
Poker profile photo
Poker
Şimdi bir "The Raid" efsanesi vardı. Ama bu film tısss. Keşke bu kadar uzun olmasaydı. Şimdi dövüş sahnelerine gelelim. Gerçekten güzeldi. Özellikle beyzbol sopalı herif ve dilsiz kız karakterleriyle dövüş sahnesi çok iyiydi. Onlardan sonra dövüştüğü adamla sahneside neredeyse 10 dk'ya yakındı. Ama konu gelince insanı pek sarmıyor. Yani beni sarmadı. Ama o ilk izlediğim filmden sonra bu dediğim gibi tıssss...
0
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Çok iyi dövüş sahnelerinin yanında pek de birşey olmayan bir film Aksiyonu içn keyifle izlenir fakat konu üzerinde çok kafa yormayacaksanız. Ayrıca bence bir aksiyon filmi için süresü fazla uzun.
0
almost 2 years ago
tlgrsy profile photo
tlgrsy
0
2 years ago
KARAGEYIK profile photo
KARAGEYIK
Mantık hatalarına takılmazsanız, en iyi dövüş kareografilerine sahip filmlerden birini izlerken daha fazla keyif alabilirsiniz. Pek vurgulanmasa da ilk filmde gördüğümüz namaz sahnesinden anladığımız müslüman dövüşçü ayrıca bir ilgimi çekiyor ama bir müslüman böyle adam dövmez kardeşim hiç insaf, merhamet yok. :)
2
2 years ago
yvzbey profile photo
yvzbey
son zamanlarda izledim en iyi aksiyon flimlerdi
0
over 2 years ago

Who liked The Raid 2: Berandal

Who wishlisted The Raid 2: Berandal

Shelves that Include The Raid 2: Berandal

Interesting content shared about The Raid 2: Berandal

^ Back to Top