The Recruit (2003) poster

The Recruit (2003)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
115 minutes
Blacklion James Clayton aslında mezuniyetinde ajan olma fikrinden uzak bir kişiydi, fakat ülkenin en parlak mezunlarından biri olması, Walter Burke'ün onu teşkilatta görmek istemesini sağladı. James'in iyi bi ajan olması için görmesi gereken uzun bir eğitim ve tabii ki bir çok rakibi vardır, fakat kısa zamanda yeteneği ve zekası sayesinde diğerleri arasından sıyrılır. Fakat James rolünü sorgulamaya başladığı andan itibaren işin rengi değişir ve C.I.A'in bir gerçeği daha ortaya çıkar : Kimseye güvenme...Hiçbir şey göründüğü gibi değildir..

EDITOR profile photo
EDITOR
VASAT AKSİYON Oyuncular belli bir düzeyi aşamamış nedense. Rutin bir CIA filmi olmuş.
0
over 1 year ago
Astronom profile photo
Astronom
mütemadiyen tekrarlanan nothing is what it seems cümlesiyle daha baştan "var ya bu filmin sonunda öyle acaip bir sürpriz var ki apışıp kalırsınız" beklentisi yaratmasına rağmen azıcık sinema kültürü olan herkesin rahatlıkla tahmin edebileceği bir final ortaya koyan eften püften bir film. bir adet güzel hatun ya da bir adet genç yakışıklı adam ya da bir adet al paçino görmeye çok hevesliyseniz izleyin yoksa bakın havalar da güzel çıkın gezin temiz hava alın
0
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
James Clayton, tecrübeli ajan Walter Burke’un tam aradığı insandır. Bir operasyon görevlisi olmadan önce acemi çaylaklar, zorlu eğitim sürecini başarıyla geçmelidirler. Oyunun kurallarını Burke’dan öğrenen James, kurumdaki rütbeleri hızla tırmanırken, kendisi gibi acemi çaylaklardan olan Layla’ya aşık olur. Ancak James’in oyundaki rolünü ve hocasıyla olan kedi-fare ilişkisini sorgulamaya başlamasıyla Burke, onu bir köstebeğin belirlenmesi görevine getirir. İkili arasındaki gerilim o andan itibaren hızla tırmanırken CIA’in ünlü özdeyişleri bir kez daha gün ışığına çıkacaktır: “Hiç kimseye güvenme” ve “Hiçbir şey göründüğü gibi değildir”.
0
over 2 years ago

Who liked The Recruit

Who wishlisted The Recruit

Shelves that Include The Recruit

Interesting content shared about The Recruit

^ Back to Top