The Rewrite (2014) poster

The Rewrite (2014)

Director
Country
USA
Runtime
107 minutes

Vervain profile photo
Vervain
Hugh Grant tarzı filmlerden bahsetmek bu filmi de izledikten sonra çok doğru geldi bana. Yanlış yoldan başlayıp, sonra da doğru yola sapan insanlar. Yine birbirlerinin yaşamlarına iyi yönde etki eden insanlar... Hugh Grant yaşlanmayan sadece yaş alan aktörlerden olacak gibi görünüyor. Marisa Tomei'n tatlılığı, hayran olduğum J.K. Simmons'ın varlığı filmi daha da sevmeme sebep oldu. Kendinizi iyi hissetmek istediğiniz bir zaman dilimini bu filme ayırabilirsiniz.İyi seyirler...
2
3 months ago
burcst profile photo
burcst
Hugh Grant'ın en sevdiğim son dönem filmidir.Çok anlamlı ve güzeldir. Bir çapkının maceralarıyla uzaktan yakından alakası yok.Aksine hayata,edebiyata, yaratıcılığa ve tabii ki yeniden başlamaya dair çok güzel mesajlar içeren bir film.The rewrite'ın çapkın profesör diye çevrilmiş olması gerçekten talihsizlik. Harika detayları olan, harika oyuncularla güzelleşen, insanın içini ısıtan bir film.Ayrıca ilginç bir şekilde insana ilham veriyor.
4
3 months ago
otekiben profile photo
otekiben
olacağını düşündüğünüz her şeyin tam da zamanında gerçekleştiği risksiz bir tavuk suyuna çorba. hugh grant olmasaydı, credit kısmının güzelliği ve marisa tomei etkisiyle beğenilerime bile girebilirdi.
0
12 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Hoş bir filmdi. Bana kalırsa türlerde yazan romantik komediyle çok alakası yok. Yani en azından romantik komedi diyince kafada canlanan filmle çok alakası yok. ki bu yetmez gibi kötü çeviri yüzünden yine, insan çok daha başka bir film düşünüyor. Esaretin Bedeli'ni Mahkumun Çekici diye çevirmek gibi olmuş biraz. Filme gelicek olursak da güzeldi tempo çok aşırı yükselmese de keyifle izledim sıkılmadan sonuna kadar. içinden güzel mesajlar da çıkartılabilir. Üst düzey olmasalar da sevdiğim oyuncuların olmasının etkisi de olmuş olabilir ama ben keyif aldım filmden.
1
over 1 year ago
mrfaruk profile photo
mrfaruk
şimdi bu filmi izliyceksin ama kararsızsın ımbd puanı da düşük aslında ama önemli olan senin filmden ne anladığındır izle kendi hayatına yorumla ders al
0
almost 2 years ago

Who liked The Rewrite

Who wishlisted The Rewrite

Shelves that Include The Rewrite

Interesting content shared about The Rewrite

^ Back to Top