The Ridiculous 6 (2015) poster

The Ridiculous 6 (2015)

Director
Country
USA
Runtime
119 minutes
Ricky.McFloyd Amerikan yerlileri tarafından büyütülen bir haydut, 5 erkek kardeşi daha olduğunu öğrenir ve onlarla bir araya geldikten sonra da hep birlikte babalarını bulmak için yola çıkarlar.

melihkk1 profile photo
melihkk1
0
27 days ago
melihkk1 profile photo
melihkk1
Orijinal bir Netflix western yapımı. Cidden çok eğlenceli bir film. Absürtlük düzeyli ve çok yerinde. Baya baya geniş bir yıldız kadrosu var. Hele ki Harvey Keitel ve Steve Buscemi varsa tadından yenmez. Çok ufak rolleri olsa da filmi anında bi üst seviyeye taşıyorlar. Lil Pete karakterini canlandıranın Taylor Lautner olduğunu çok sonradan farkettim. :D baya güneyli olmuş. Senaryo kısmın da Adam Sandler olduğu için gene kendisine kilit olaylar ve olağanüstülük eklemiş. Adam bunu mutfağında olduğu her filmde yapıyor nedense. Çok eğlenceli bir yapım kaçırmayın.
0
27 days ago
EliteBrains profile photo
EliteBrains
Bazı sahneleri kahkaha attırıyor, çok akıcı değil ama eğlenceli, Alacakaranlık filmindeki kurt çocuk jacob un rolü ve oyunculuğu çok iyiydi, vakit geçirmek için güzel bir film olmuş
2
6 months ago
gangrel profile photo
gangrel
Absürd komedi western filmi, Netflix kalitesi de işe karışmış bize de izlemek düştü. Güzel film kadro zenginliği bile izlemek için ayrı bir neden. Ama öyle kahkahalarla izleyeceğiniz bir komedi olmasa da tebessüm ettiriyor.
0
10 months ago
KerseL profile photo
KerseL
Zengin oyuncu kadrosuyla absürt komedi olan film oldukça eğlenceli dakikalar yaşatıyor.Keyifle izlenecek bir komedi filmi...
2
10 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Absürt komedi çok sevmem fakat bu filmden fazlasıyla keyif aldım. Özellikle tipler ve karakterler çok başarılıydı. En çok da Vanilla Ice'ın Mark Twain performansını beğendim :D Sandler'ın bilindik filmlerinden farklı, biraz Zohan kıvamında bir komedi olmuş.
1
10 months ago

Who liked The Ridiculous 6

Who wishlisted The Ridiculous 6

Shelves that Include The Ridiculous 6

Interesting content shared about The Ridiculous 6

^ Back to Top