The Rover (2014) poster

The Rover (2014)

Tags
Drama
Director
Country
Australia
Runtime
103 minutes
yabann Batı ekonomisinin çöküş yaşamasının on yıl ardından, Avustralya madenleri halen aktiftir; canlı kalmayı başaran endüstri, umutsuz ve tehlikeli adamların hedefi olmuştur. Eric, böyle bir suç örgütü tarafından soyulur ve böylesine zor bir zamanda tüm varlığı olan arabasını kaybeder. Kanun ya da yasanın kalmadığı bu yerde artık aklındaki tek düşünce intikamdır. Çeteyi bulmak üzere yola çıkar, ancak bulabildiği tek kişi yaralanınca yarı yolda bırakılan Rey olur. İki adam bir araya gelir ve sonuçları kendilerinin dahi hayal edemeyeceği bir yolculuğa çıkarlar.

scrscream profile photo
scrscream
Olaylar çok yavaş ilerliyor. İzlensede olur izlemesede.
0
almost 2 years ago
Peris profile photo
Peris
Son yıllardaki en sıradışı filmlerden. Öyküden çok karakter odaklı. Yönetmen yarattığı post apokaliptik dünyayı olduğu gibi kabul etmemizi bekliyor bu da filmin en büyük handikapı. Ama genel olarak atmosfer ve oyunculuk harika. Özellikle Robert Pattinson kendini aşmış. Tarzı sevenlerin kaçırmaması gerekir..
0
2 years ago
xavalon profile photo
xavalon
Robert Pattinson'ın oyunculuğuna şapka çıkarılır.
0
2 years ago
yabann profile photo
yabann
Oyuncu kadrosu ve konusu ilgimi çekti ve izledim . Oyunculuklar çok güzeldi bazı oyuncuları nereden buldularsa rollere çok yakışmış . Ağır ve yavaş ilerleyen bir film . Listesi kabarık arkadaşlar başka filmlere şans vermeli bence ..
2
2 years ago

Who liked The Rover

Who wishlisted The Rover

Shelves that Include The Rover

Interesting content shared about The Rover

^ Back to Top