The Second Best Exotic Marigold Hotel (2015) poster

The Second Best Exotic Marigold Hotel (2015)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
122 minutes
PaRaNoYa7 Şimdi Marigold Otel sürekli müşterileriyle dolduğuna göre müdürleri Muriel Donnelly (Maggie Smith) ve Sonny Kapoor (Dev Patel) ikinci oteli açma hayallerini gerçekleştirme şansı yakaladılar ve o yeri buldular: Marigold Oteli 2. Planlar gerçekleşirken Evelyn ve Douglas (Judi Dench ve Bill Nighy) sıradan kahvaltı buluşmalarının yerini merak etmeye başlarlar. Bu sırada Norman ve Carol (Ronald Pickup ve Diana Hardcastle) aralarındaki özel ilişkinin girdaplı sularında yüzerken, Magde (Celia Imrie) iki talibi arasında kalmıştır. Otel müşterileri arasına katılan son ziyaretçi Guy Chambers (Richard Gere) ise Sonny’nin annesi Bayan Kapoor’da romanı için aradığı ilham perisini bulur. Hayatının aşkı Sunaina (Tina Desai) ile evlilik hazırlıklarında olan Sonny, yeni otel için bütün zamanını harcamaktadır. Belki de aradığı tüm cevaplar herkesin sırrını saklayan Muriel’dedir. Büyük gün yaklaşırken aile ve otel sakinleri kendilerini karşı koyulamaz Hint düğünü havasında bulurlar.

PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
İlk filmden eksiği sadece dialoglar üzerinde daha az çalışılmış gibi geldi bana. Onun haricinde yine insanın içinde bir yerlere dokunan bir devam filmi olmuş. Çekirdek kadronun malum yaşları baya var. 3. film için 4 sene kadar beklenmemesi lazım. 2017'de gösterime girse bence çok güzel ve yerinde olur.
2
6 months ago
phoebe profile photo
phoebe
hollywoodla bollywood ünlüleri birleşmiş, sıcak sevgi dolu bir film olmuş, ben beğendim.
0
6 months ago
yabann profile photo
yabann
The Best Exotic Marigold Hotel filminden sonra bu filmde mutlaka izlenmeli . Richard Gere bu filmde kadroya katılmış ve güzel bir film ortaya çıkmış . Kaçırılmamalı ..
2
over 1 year ago

Who liked The Second Best Exotic Marigold Hotel

Who wishlisted The Second Best Exotic Marigold Hotel

Shelves that Include The Second Best Exotic Marigold Hotel

Interesting content shared about The Second Best Exotic Marigold Hotel

^ Back to Top