The Secret Life of Pets (2016) poster

The Secret Life of Pets (2016)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
87 minutes
Ricky.McFloyd Illumination Entertainment ve Universal Pictures Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filmini sunar. Film, evcil hayvanlarımızın bizler her gün okula ya da işe gittikten sonra sürdükleri hayatı konu alıyor. Illumination’ın kurucusu ve CEO’su Chris Meledandri ve uzun zamandır birlikte çalıştığı Janet Healy filmin yapımcıları.

phoeniks profile photo
phoeniks
Bayıldım çok komikti, keyifliydi, ayrıca en önemlisi hayvan sevgisi, hayvanların dayanışması gözlerimi yaşarttı, mutlaka izleyin derim uzun zamandır bu kadar eğlenmemiştim:) özellikle o sondaki kostümlü halleri çok güldüm, bittikten sonra küçük bir bölüm olarak gösteriliyor bilginize:)
1
1 month ago
alpercelik profile photo
alpercelik
fragmandaki espiriler çok iyiydi ve merak uyandırdı, karakterleri de beğendim ama bütününe bakınca beni çok da tatmin etmeyen bir yapımdı...
0
2 months ago
RoYaLSi profile photo
RoYaLSi
Şüphesiz izlediğim en iyi animasyonlardan biri... Uzun zamandır film izlerken bu kadar keyif almamıştım... Devamı gelmeli..!
1
2 months ago
canmustaffa profile photo
canmustaffa
Sevimli evcil hayvanların aşk, kıskançlık, dostluk, sadakat ve intikam gibi insanı duygularla karşımıza çıktığı fabl çalışma.
1
2 months ago

Who liked The Secret Life of Pets

Who wishlisted The Secret Life of Pets

Shelves that Include The Secret Life of Pets

Interesting content shared about The Secret Life of Pets

^ Back to Top