The Shallows (2016) poster

The Shallows (2016)

Runtime
86 minutes
KerseL Gözlerden uzak bir deniz kenarında sörf yapan Nancy (Blake Lively) bu esnada büyük bir köpekbalığının saldırısına uğrar. Nancy canını kurtarsa da kıyıdan birkaç yüz metre uzaklıktaki bir kayalığın üstünde mahsur kalır. Tekrar kıyıya dönebilmek için acilen bir yol bulması gerekmektedir.

mtufan profile photo
mtufan
spoiler sayılabilir ---->öyle bir film ki başrolün annesi cast ta "mom" diye tanıtılıyor. hadi sörfçüleri anladık ta başrolün annesinin neden adı yok.
makyaj güzel yapılmış gerçek yaralar gibi duruyor fakat deniz anası sonrası omuzda bildiğin dövme oldu. 86 dakika bile çok geldi atlaya atlaya kısalttım. köpek balığını öldürme sahnesini görünce bir söz aklıma geldi. dam üstünde saksağan vur beline kazmayı.
nancy in hikayesi eksikti. empati yapılcak karakteri film başlamadan öldürmüşler gibi geldi. balina olaydı iyiydi. ne duyguyu verebildi ne korkuyu ne aksiyonu. bu filme hiç gerek yokmuş. gerçek hikaye olsa anlarım.
deniz anaları birden bire ortaya çıkıverdi.sanki sıra bekler gibi. blake lively çok efor sarfetmiş yapım aşamasında belli oluyor fakat çaresizliği hiç veremedi. bir yat çıkıp "nabıyon kıs orda atla bırakayım seni" dicek diye bekledim.
0
2 months ago
Lioness profile photo
Lioness
Tamamen köpek balığı hayranlığından izledim yoksa kızı pek sevmem :D Zaten filmde idare ederdi köpek balığını da çok az gösterdiler :p
1
2 months ago
pluviophile profile photo
pluviophile
Film, The Jaws ve Gravity karışımı bişeydi bana göre :D köpekbalıkları ve mahsur kalan biri. Ama Blake Lively için izledim kötü müydü hayır :)
0
3 months ago
eskon profile photo
eskon
Sıradan bir filmdi .
2
3 months ago
eminuk profile photo
eminuk
Köpek balığı rolünün hakkını vermiş. Güzel gerdi. Onun dışında kayda değer bir şey yoktu. Bir Jaws değil.
3
4 months ago
dilber34 profile photo
dilber34
beklentim çok düşüktü ama gerçekten çok başarılıydı..
0
4 months ago
seraytaylan profile photo
seraytaylan
sürükleyici gerilim filmi arayanlara göre :)
0
4 months ago

Who liked The Shallows

Who wishlisted The Shallows

Shelves that Include The Shallows

Interesting content shared about The Shallows

^ Back to Top