The Signal (2014) poster

The Signal (2014)

Director
Country
USA
Runtime
97 minutes
TerliksiHavyar Üniversite birinci sınıf öğrencisi olan Nick ve Jonah bilişim teknolojisinde uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Diğer yandan da hackerlık en büyük tutkularıdır. Nick'in kızarkadaşı Hailey, 1 yıllığına başka bir üniversitede okumaya gidecektir. Nick ve Jonah, onu yeni üniversitesine kendileri götürmeye karar verirler. Bunu yaparken de biraz gezme şansları olacaktır. İki kafadarın peşinde olan ve Göçmen lakabını kullanan bir hacker vardır. Ve yolculuk sırasında da onları rahat bırakmamakta kararlıdır. Nick ve Jonah, Göçmen'in yerini nihayet tespit eder. İkili, onu görmek için adeta yanıp tutuşmaktadır. Sonunda Göçmen ile çölde yüzleştiklerindeyse sonuç korkutucu olur. Nick, Jonah ve Hailey, uyandıklarında kendilerini bir tür hapishanede bulurlar. Buraya nasıl geldiklerini ya da neden tutsak olduklarını anlamaya çalışırlarken aslında çok daha büyük bir tablonun parçası olduklarını fark ederler.

efefikri profile photo
efefikri
Film gerçekten vasat ne konu belli ne mesaj hem sıkıcı hemde sonunda insanı pişman ediyor. İzlemenizi tavsiye etmem tamamen vakit kaybı.
0
9 days ago
mahru profile photo
mahru
laurence fıshburneyi görünce izleyim bari dedim yönetmenin bi bilimkurgu yapayım diye ıkına ıkına zorlamalarla doldurduğu film.spoiler vermek istemiyorum..subliminal mesaj apaçık ortada.sonu yıldızlararası gibim bitmiş.yani hanikafa trawması yaşatacak filmler listesinde görünce izledim.kafam hala yerinde şimdi gidip her izlicem.
0
7 months ago
tugbadursun profile photo
tugbadursun
Becerememişler filmi yapmayı sonra da yok felsefe yok bilmem ne.
0
7 months ago
digigirl profile photo
digigirl
Sinemada izlemiş biri olarak,yahu bu filmi niye çekmişler diye diye filmi bitirdim.Hala da çözebilmiş değilim.Klişenin dibi,çok sıkıcı bitsin diye saate baktım devamlı.
0
1 year ago
KoreAskeri profile photo
KoreAskeri
Herkesin kafası ayrı...
0
over 1 year ago
Senemini profile photo
Senemini
Vasat buldum. İzledigim en kotu bilim kurgulardan bir tanesi.
3
over 1 year ago
eness profile photo
eness
film biraz sıkıcı gelebilir ama sadece sonu için izleyin
0
over 1 year ago
lumosmaximaa profile photo
lumosmaximaa
Sonunu bağlayamasalar da konu olarak güzel bir film..
0
almost 2 years ago
KARAGEYIK profile photo
KARAGEYIK
Son dönemde izlediğim en iyi bilim&kurgu filmerinden biri.
2
2 years ago

Who liked The Signal

Who wishlisted The Signal

Shelves that Include The Signal

Interesting content shared about The Signal

^ Back to Top