The Strangers (2008) poster

The Strangers (2008)

Director
Country
USA
Runtime
86 minutes

yazcsefa profile photo
yazcsefa
Bİr başka hayal kırıklığı da bu oldu. Uzun süredir iki kez üst üste saçma sapan korku filmi izlememiştim. Filmde çok fazla mantık hatası var ve kurbanlar gördüğüm en salak kurbanlar. İnsanın hiç mi kafası basmaz. Her ne kadar kapalı mekan gerilim filmlerini sevsem de bu filmde ne gerildim ne korktum sadece bitsin diye bekledim. Filmde iki güzel şey vardı biri Liv Tyler diğeri de maskeler onun dışında fasa fiso. Boşuna vakit kaybetmeyin.
1
1 year ago
Lioness profile photo
Lioness
Sağlam bir gerilim filmi, tek başına izlemeyin :p
0
over 1 year ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Pencereleri kapattınız, kapıyı kilitlediniz… Gerçekten güvende misiniz? Hoyt ailesinin 1801 Clark Road’da bulunan yazlık evinde 11 Şubat 2005 tarihinde neler yaşandığı hala meçhul.

Şampanya. Gül yaprakları. Mum ışığı. Kristen McKay için o gece James’in ailesinin gözlerden uzak yazlık evinde bir kutlama gecesi olacaktı. Bir dostlarının düğününden eve dönen mutlu çiftin planları hiç de bekledikleri gibi gelişmedi. Sabahın dördünde kapı çalındı ve rahatsız edici bir ses sordu: Tamara orada mı?

Maskeli yabancılar tarafından kuşatılan ve kaçabilecekleri çıkışlar dehşet veren terör alanlarına dönüşen bir çiftin gerilim dolu hikayesi. Bu yüzleşme Kristen ve James’i kurtulabilmek için yapabileceklerinden çok daha fazlasını yapmaya zorlar.
0
over 2 years ago

Who liked The Strangers

Who wishlisted The Strangers

Shelves that Include The Strangers

Interesting content shared about The Strangers

^ Back to Top