The Tourist (2010) poster

The Tourist (2010)

Country
USA
Runtime
103 minutes
.SimS. Yakışıklı aktör Johnny Deep'in canlandırdığı Frank, aşk acısından muzdarip bir serüvenci olarak soluğu İtalya'da alır. Bu seyahat neticesinde, kırık kalbinin acısının hafifleyeceğini düşünmektedir. Bu bunaltılı durumdan kurtulmak için İtalya'ya giden Amerikalı turist, Frank'in etrafında şekillenen bu filmde Angelina Jolie, tüm ihtişamıyla Elise karakterine can veriyor. Olağanüstü bir figür olan Elise ile Frank'in yolları bir şekilde kesişmiş ve işler değişmiştir. Ancak Elise'nin onunla karşılaşması aslında tesadüf değildir. Arka planda Venedik'in nefes kesen manzaraları eşliğinde Frank, bir ilişkinin ardından koşarken aslında etrafında tehlikeli entrikaların döndüğünü fark eder. Filmin Jérôme Salle’in 2005 tarihli Anthony Zimmer’ından yeniden çevrim olduğunu hatırlatalım.

Brook profile photo
Brook
Sürükleyici ve aksiyonu bol bir film. Oyunculuklar gayet mükemmel :) Sıkılmadan bir çırpıda izleyip bir süre sonra tekrar izleme isteği uyandırabilecek bir film.
5
9 months ago
EDITOR profile photo
EDITOR
ARADIĞINIZ GÖRSELLİK VE SÜRÜKLEYİCİLİKSE EVET Bunun dışında bir Johnny Deep karakteri beklemeyin. Finali güzel. Başkaca da öyle ahım şahım birşey yok.
0
1 year ago
acarnesim profile photo
acarnesim
baş rollerin birinde erkeklerin ağzını açık bırakacak ve keza kızlarında aynı şekilde ayrı ayrı iki star varken ne beklenebilirdiki ;)
0
over 1 year ago
bilgehs profile photo
bilgehs
''Akşam yemeğine çıkıyorum istersen gelirsin.'' hehehehe
0
2 years ago
EmreA. profile photo
EmreA.
Vakit geçirmelik sıkılmayacagınız bir film. Güzel soundtracklere sahipti sanırım..
0
2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
johnny depp ve angelina gerçekten filmde harikaydı sırf ikisi için izlenir yani , ee tabi filmde idare eder :)
0
over 2 years ago

Who liked The Tourist

Who wishlisted The Tourist

Shelves that Include The Tourist

Interesting content shared about The Tourist

^ Back to Top