The Ugly Truth (2009) poster

The Ugly Truth (2009)

Director
Country
USA
Runtime
96 minutes
dorogaya Abby, bekarlığı dışında her soruna anında çözüm bulabilen bir TV programı yapımcısıdır. Reytingleri düşüş gösterince, işe yeni alınmış Mike’la ekip olmak zorunda kalır. Erkekler hakkında ipuçları vermekte olan bölümünün reytinglerdeki ani artış Mike’ın yerini garantiler. Abby, bekar komşusu Colin’le tanıştığında doğru hamleleri yapmak için Mike’ın görüşlerine ihtiyacı olduğunu anlar.

burcst profile photo
burcst
Enn sevdiklerimden biri de bu işte! Defalarca izlemekten bıkmadığım, pembe-mavi repliklere sahip,yarı deli muhteşem film.Sesli sesli güldüren, zaman zaman düşündüren sahneleriyle, harika oyuncularıyla, kadın-erkek ilişkileriyle ilgili inanılmaz tespitleriyle adının hakkını veren; kaliteli, dört dörtlük bir romantik komedi. İlişkilerimiz çoğu zaman o acı gerçeklerden ibaret olsa da,'ugly truth' hep kaçınılmaz olsa da,'only truth' her şeyi çözecektir..Bence bu filmi kaçırmamalı, unutmamalı, ertelememeli ve acilen izlemelisiniz :)
12
9 months ago
KerseL profile photo
KerseL
Kadın ve erkek arasındaki çekişmeleri anlatan,
kimyaları çok iyi uymuş harika oyunculukları ve sağlam senaryosu olan başarılı bi yapım ...
6
9 months ago
burakkursun profile photo
burakkursun
Abi süper ya
0
1 year ago
starch profile photo
starch
Filmde argo ya da müstehcen kelimeler kullanılması doğal. Film bunun üzerine kurulu. Çoğunlukla yadsıdığımız acı gerçekler.. Çok beğendim.
3
over 1 year ago
mervyazc profile photo
mervyazc
Kadınların ve erkeklerin ilişkiye bakış açıları ancak bu kadar güzel ve eğlenceli anlatılabilirdi.Katherine Heigl ve Gerard Butler mükemmel bir ikili olmuş.İzlerken erkekler ve kadınlar hakkında bazı ACI GERÇELLERede şahit olacaksınız .Romantik komedi severlere tavsiye ederim.
4
over 1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Gerçekten harikaydı. İzlerken muhteşem zaman geçirdim. Verdiği meseajlar her ne kadar çok dobra da olsa doğruydu. Katherine Heigl ve Gerard Butler harikaydılar çok uyumlu olmuşlar. Restaron sahnesinde resmen yıkıldım :D
2
over 1 year ago
ufukercetin profile photo
ufukercetin
Gerard Butler çok iyi filmde :) eğlenceli film ..
1
2 years ago
deryasarihan profile photo
deryasarihan
romantik komedilerde en sevdiklerim arasındadır. Gerard butler karizmasından sanırım.
0
over 2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
çok eğlenceli ve hoş bir film iyi romantik komedilerden bir tanesi
0
over 2 years ago
Ovuzo profile photo
Ovuzo
Katherine Heigl restoran sahnesinde olduğu kadar bir daha komik olabilir mi bilinmez. Meg Ryan'ın orgazm taklidine ince bir gönderme
1
3 years ago

Who liked The Ugly Truth

Who wishlisted The Ugly Truth

Shelves that Include The Ugly Truth

Interesting content shared about The Ugly Truth

^ Back to Top