The Walk (2015) poster

The Walk (2015)

Director
Country
USA
Runtime
123 minutes
Ricky.McFloyd Film; Fransız akrobat Philippe Petit'in 1974 yılında İkiz Kulelerin arasına çelik bir halat çekip geçmeye çalışmasını konu alıyor.

Sefa profile photo
Sefa
Muhteşem bir başarı öyküsüydü. Oyunculuklar çok çok iyiydi. Her yüksekliğe çıkıp o ilk adımını attığında sanki ordaymışcasına heyecanlandım müzikleride oldukça keyif vericiydi.
0
7 months ago
Berkantk profile photo
Berkantk
Çok sıkıcı bir film olacağını düşünüp, erteleyip durdum. Fakat çok eğlenceli, neşeli bir filmdi. Çok gerçekçiydi. En sondaki yürüyüş sahnesinde atlaya atlaya izlemek zorunda kaldım :D
0
8 months ago
gizemgunes profile photo
gizemgunes
1974 yılında Philippe Petit'in Dünya Ticaret Merkezi kulelerinin arasında yürüyüşünün hikayesi anlatılıyor. İnanılmaz bir film olmuş kesinlikle izlenmeli :)
1
9 months ago
UNALILK profile photo
UNALILK
Harika bir başarı öyküsü... Joseph Gordon-Levitt'in oyunculuğu ise her zamanki gibi çok başarılı...
7
10 months ago
Hamkon profile photo
Hamkon
hayallerimiz olmadan hayatımız bir hiçiz .
film gayet güzel sadece fazla uzun daha kısa tutulabilirdi ama yine de izle .

1
10 months ago
Blacklion profile photo
Blacklion
Daha önce Man On Wire filminde hayatını izlediğimiz, ikiz kulelerin arasına bir tel çekerek dört saat boyunca yürüyen ve oturan Philippe Petit’in hayatını bu filmde yeniden izleyeceğiz. Philippe Petit'i canlandıracak oyuncu ise Joseph Gordon-Levitt.
2
10 months ago
.SimS. profile photo
.SimS.
gerçekten farklı we güzel bir filmdi gerçek olması filmi ekstra ilginç we enteresan kılıyor , yükseklik korkum olduğuy için çoğu sahnede başım döndü midem bulandı hatta bir iki sahnede gözlerimi kapadım :) ama yine de gerçekten kaliteli oyunculuklarla güzel senaryosuyla beğendiğim bir yapım oldu izleyin bence :)
2
10 months ago
lews profile photo
lews
Yükseklik korkum olmasına rağmen izledim, iyiki de izlemisim Tutkularının peşinden koşan insanların neler başarabileceğini gösteren başarılı bir gerçek hikaye filmi, konusu kısıtlı gibi gözüksede hiç sıkılmadım izlerken. Hayallerinden vazgeçmeyen devamlı kovalayan insanlar beni hep etkilemiştir , Philippe Petit e de baya saygı duydum banada birkaç şey öğretmiş oldu.
0
11 months ago
sultancakmak profile photo
sultancakmak
filmi ne kadar çok beğendiğimi düşünürken ne kadar çok düşündüğümü fark ettim ve filmin daha kısa sürdüğünü, o derece sürükleyici olduğunu düşünmekteyim. Tek kelimeyle ""İZLEYİN"" :)
3
11 months ago
davisllewyn profile photo
davisllewyn
bazen hayattan bir şeyler umarız fakat tam da o bizden umudunu kesmiştir.bir melodi belki bir soyutluğu simgeleyn çizimler yada satırlara sığdıralan sonsuzluğu hissettiğimizde aslında hayatın kendimiz olduğumuzu ve umudumuzu kendimize karşı yitirdiğimizi farkederiz. o nacizene yoklukta tekrar mücadele hissi veren müthiş bir filmdi
7
11 months ago
mezemorta profile photo
mezemorta
Güzeldi , belgeselini de izlemeli . Man on Wire http://www.frameby.com/movies/man-on-wire-2008
3
12 months ago
Haticeozkrn profile photo
Haticeozkrn
Mükemmel bir film. Kalbinizin duracak gibi hissettiğiniz aksiyonu, gerilimi yüksek. Film 2 saat sürüyor fakat zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile. izlemeyi düşünenlere kesinlikle tavsiye ederim
2
12 months ago
eminuk profile photo
eminuk
Çok begendim. Izlemeden önce bu kadar kısır bir konu 2 saatte nasıl izlenecek diye burun kivirmistim. Ama sonra iki t yarısında da farklı film tadı aldım. İlk kısmı tatlı bir Fransız filmi, ikincisi de yüreğim ağzımda izlediğim bir gerilim. Üç boyutlu izlenmeyi pek çok fantastik ve bilim kurgu filminden daha fazla hak etmiş bence. 3 boyut ikinci kisimdaki gerilimi kat be kat artırmış. Film bittiğinde roller coasterdan inmiş gibiydim. Yükseklik korkusu olanlar izlemesin.
2
1 year ago

Who liked The Walk

Who wishlisted The Walk

Shelves that Include The Walk

Interesting content shared about The Walk

^ Back to Top