The Wedding Singer (1998) poster

The Wedding Singer (1998)

Director
Country
USA
Runtime
95 minutes
Sezgii Robbie Hart (Adam Sandler) çok iyi birisidir, gittiği düğünlerde herkesi eğlendirir ki bunu yapmak zorundadır çünkü o bir düğün şarkıcısıdır. Robbie her düğünde çok iyi bir iş çıkarır, bir gün düğünlerin birinde rastladığı garson Julia Sullivan'la (Drew Barrymore) iyi arkadaş olurlar, ertesi gün Robbie'nin sevgilisinin kendisini terk etmesiyle Robbie bir süre eve kapanır, fakat daha sonra yine de kendine tam gelemese de dışarı çıkar ve işini yapar. Bu sırada Julia evlenecektir, fakat bir gün Robbie ve Julia'nın nişanlısı yalnız kaldıklarında Robbie onun Julia için iyi biri olmadığı anlar, çünkü bu adam Julia'yı fazla sevmeyen çapkın biridir. Bunu Julia'ya üzülmemesi için söylemeyen Robbie Julia'ya aşık olmuştur. Adam Sandler'in kariyerinde iyi bir yerde olan film, Adam'ın albümlerinden birçok şarkı içermektedir.

Sezgii profile photo
Sezgii
Sanıyorum bu üçüncü kez Drew&Adam çiftini görüşüm oldu. Çok tatlılar ya, aşırı yakışıyorlar. Adam'ın Çelik imajı (ya da Çelik'in Adam imajı mı demeliyim?) tanıdık ve samimiydi. Bu kadar geç izlediğim için üzüldüğüm güzel bir romantik komedi :)
0
28 days ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Adam Sandler ve Drew Barrymore'un ilk buluşması. Çok romantik komedi sevmem ama bu film bambaşkadır. Ayrıca film kadar müzikleride güzeldir :)
0
2 years ago

Who liked The Wedding Singer

Who wishlisted The Wedding Singer

Shelves that Include The Wedding Singer

Interesting content shared about The Wedding Singer

^ Back to Top