The Wolf of Wall Street (2013) poster

The Wolf of Wall Street (2013)

Director
Country
USA
Runtime
180 minutes
PalavraUstuAzSinema Jordan Belfort 24 yaşında genç ve hırslı bir adamdır. Para kazanma arzusuyla Wall Street borsasında önce komisyoncu ve ardından Stratton Oakmont adında bir yatırımcı firmasında zengin olmak için her şeyi yapmaya hazır bir CEO olur. 90'ların en hızlı günleridir ve New York işlem salonunda her şey olabilmektedir. Önemsiz tahvillerle birçok yatırımcıyı aldatarak, Belfort kısa zamanda bir para makinasına ve aynı zamanda bir harcama makinasına dönüşür. Bir günde hesapları milyonlar harcayabilir. Profesyonel hayatının yanı sıra uyuşturucu, fahişeler, son derece pahalı lüks fantezilerle dolu kirli bir oyunun içindedir. Bu karakterin hayatındaki her şey abartılı bir şekilde devam ederken, çöküş ise çok uzakta değildir...ALINTIDIR

alicancam profile photo
alicancam
İlginç ve renkli bir film. Oyunculuklar şahane. İzlenmeli.
0
10 days ago
mylethe profile photo
mylethe
güzel film tamam da çok uzun ya yine de di caprio farkını ortaya koymuş her zamanki gibi
0
29 days ago
Vurkacoglu profile photo
Vurkacoglu
DiCaprion 'nun %100 'ünü kullandığı nadir film 'lerden biri.. Her türlü film severin izlemesi gereken bir film. Pişman olmazsınız.
1
2 months ago
pembekelebek profile photo
pembekelebek
öncelikle bu filmi sırf Leonardo DiCaprio var diye izledim eğer başka biri oynasaydı yüzüne bile bakmayacağım bir film olurdu.. Leonardo DiCaprio adamım ya yok böyle bir muhteşem bir oyunculuk.. ama tabiki de Leonardo DiCaprio en efsane, en kral, en muhteşem filmi bu film değil bundan başka diğer filmleri daha efsane bence.. ama yine de sırf Leonardo DiCaprio için izlenecek güzel eğlenceli yer yer fazla uzun olmasıyla sıkan bir film..
5
4 months ago
BerfinArzu profile photo
BerfinArzu
Filmi üç parçaya ayırmışlar: Ortaya çıkış dönemi, yükseliş dönemi ve dibe vuruş dönemi. Üç saatlik filmi bu üç ana başlıkta toplayıp her birine de birer saat süre vermişler. Cidden bir süre sonra bayıyor, daha kısa anlatılamaz mıydı? İçeriğe gelecek olursak Amerikadan o kadar nefret edilesi bir yer gibi bahsediyorlarki hayretler içerisinde kalabiliyorsunuz. Baş karakter Jordan Belfort kendi reklamını o kadar iyi yapıyorki... Reklamında oynattığı kişiyse Leonardo DiCaprio. Filmi izleme nedenim de oydu. Bir kere daha oyunculuğuna hayran kaldım. Eğer boş vaktiniz çoksa ve DiCaprio'ya değer diyorsanız izleyin.
0
6 months ago
Ghoost profile photo
Ghoost
The wolf of wall street, komedi ve biyografi tarzında son zamanlarda yapılmış en iyi filmlerden birtanesi. kahramanımız jordan belfort namı diyar DİCaprio abimiz gerçekten karakteri analiz etmemizde biçilmiş bir kaftan. birçok arkadaşımız için 'erotik' denilen bu sahneler karakterin yükselişini ve düşüşünü izleyiciye aktaran temel taşlardan birisi. kısacası 165 dakika boyunca sıkılmadan izleye bilicemiz bir FİLM.
0
8 months ago
OnurOzdemir profile photo
OnurOzdemir
Kesinlikle mükemmel bir film Leonardo DiCaprio oyunculuğunu konuşturmuş
0
8 months ago
Rumm profile photo
Rumm
DiCaprio hayranı olmama rağmen bu filmi aşırı rahatsız edici ve DiCaprionun tarzının tam zıttı olarak buldum üstelik role yakışmamış bile, bence tam bir hayal kırıklığı..
0
9 months ago
muratdnmz profile photo
muratdnmz
Leanardo di caprio diyorım başka bişey demiyorm hoolywoodun abartısız en iyisi
0
9 months ago
Selocan profile photo
Selocan
Leonardo DiCaprio her zamanki gibi olağanüstü bir oyunculukla karşınızda. Pek tarzım değildi fakat film kendini konuşturuyor. Üstelik bu filmin gerçek yaşam öyküsü olduğunu göz önünde bulundurursak, bence bundan daha iyi işlenemezdi. Ama ne yalan söyleyim Jordan Belfort'tan nefret ettim.Filmi beğenip beğenmemeniz tarzla alakalı ama harika bir film.
1
10 months ago
eminuk profile photo
eminuk
Ben filmi beğendim ve pek çok kişinin aksine erotik sahnelerden rahatsız olmadım. Böylesi bir karakteri anlatmanın başka bir yolu yok çünkü. Her türlü pislige bulaşmış, hovardaligin doruklarinda gezen biri için gayet normal sahneler vardı bence. Ayrıca uzunluğunun arkasını doldurmuş bir film, bir iki sahne dışında da sıkmıyor. İçindeki ince espriler filme lezzet katmış.
0
10 months ago
H4RC0 profile photo
H4RC0
harika bir film bu film için kızların fikirlerini önemsemeyin çünkü film biraz erotik
0
1 year ago
burrju profile photo
burrju
Gereksiz uzun bi filmdi. Çok boş vaktinz varsa izleyin yoksa çok şeyapmayın
2
1 year ago
EDITOR profile photo
EDITOR
REZİL BİR FİLM Saçmasapan ilerleyen hızlı bir temposu var. Konu değil! kareler hızlı hızlı ilerliyor. Abartılı fuhuş ve uyuşturucu sahneleri bolca! Film diye rezilliği sergilemişler. Tartışmasız en kötü filmlerden biri.
0
over 1 year ago
Philosophy profile photo
Philosophy
Leonardo DiCaprio bu filminde, oyunculuğunu iyice aşmış.
3
over 1 year ago
gizemgunes profile photo
gizemgunes
Leonardo mükemmel oyunculuk sergilemiş fakat filmde insana uyuşturucudan ve cinsellikten gına geliyor. Zaten uzun olan film açıkçası bir süre sonra çin işkencesine dönüyor. Abartının dibine vurulmuş açıkçası
0
over 1 year ago
eness profile photo
eness
sıradanlıktan, beyin hücrelerinin sonuna kadar zorlama anına gelen kopuk bir film bazen kendinizi filme kaptırıp orda olmak isteyebilirsiniz dikkatedin :)
0
over 1 year ago
.SimS. profile photo
.SimS.
Leo'nun oyunculuğu yine harika gerçekten o rolü oynamıyor bildiğiniz o kişi oluyor adam resmen , hiç sıkılmadan izledim filmi konusu çok iyiydi anlamlıydı , seks konusuna neden bu kadar takılıyorsunuz anlamış değilim insanlığın doğasıdır filmde ayıp,günah,yasak olmaz senaryo ve sinemaya zincir vurulamaz aşalım artık bunları ya !! güzel filmdi uzun olmasına rağmen sıkılmadan izliyorsunuz .
1
almost 2 years ago
taotipinotrino profile photo
taotipinotrino
Güzel bir Scorsese-DiCaprio filmi. Filmle ilgili yapabileceğim tek kötü eleştiri gereksiz uzun olması. Fakat bence DiCaprio bu tarz roller için biçilmiş kaftan. Eğlenceli olmasının yanı sıra güzel (ibretlik) dersler barındıran bir film olmuş. İzlenmesi gerek!
0
almost 2 years ago
filmbilir profile photo
filmbilir
insanları kötü yola sürekler haaa ama muhteşem.
0
almost 2 years ago
BlueLyfe profile photo
BlueLyfe
Martin Scorsese ve Leonardo DiCaprio ikilisinden müthiş bir film daha gerçekten ikisi birlikte çok güzel projelere imza atıyorlar mesela Köstebek,Zindan Adası,New York Çeteleri ve Göklerin Hakimi hepside gayet güzel filmler.Konusuna bakıp 3 saat izlenir mi bu ya diyebilirsiniz ama o 3 saat o kadar hızlı geçecek ki anlamayacaksınız bile izlerken birkez sıkılmadım.Son zamanlarda en çok güldüğüm filmlerdende diyebilirim :).Filme 18 yaşından altı kişilerin kesinlikle gitmemesi gerekiyor kötü alışkanlıklar,küfür ve açık sahneler çok fazla bulunuyor.Leonardo DiCaprio bu filmle oscarı ne kadar istediğini göstermiş kesinlikle bu filmle birlikte kendini aştığını düşünüyorum.Sinemalar.com puanının çok düşük olduğunu düşünüyorum bu film herkese göre değil çünkü.İzlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. 8/10
0
almost 2 years ago
Jenny profile photo
Jenny
izlenesi çok iyi bir film. çıplaklık kısmına insanlar neden bukadar takıyor anlamış değilim iyi bir filmde herşeyden olması gerektiği kadar olmalı senaryo neyse ona göre tutam tutam ihtiyaçlar konulmalı insanlar ne düşünür bu sahnelere diye düşünseler ecnebiler zaten bu sinema sektöründen para kazanamazlardı. iyikide düşünmüyorlar
1
almost 2 years ago
digigirl profile photo
digigirl
Martin Scorsese nin ve Leonardo nun işbirliği ve uyumunun sonuçları gayet net,izlemesi çok keyifli,sansasyonel bir gerçek yaşam öyküsü olması ilgiyi daha da çok çekiyor.leonardonun Oscarda yine hakkının yendiğini düşünüyorum.
0
2 years ago
MeKa profile photo
MeKa
Dicaprio'nun oyunculuğuna söyleyecek lafım yok. Fakat baştan sona edilen küfürler ve abartılı çıplak sahneler de fazlasıyla rahatsız ediciydi. Bu tarz filmleri sevmediğimi anladım.
5
2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
DiCaprio'nun harika oynadığı ve 2013'ün en iyi filmlerinden birisi. Yok artık böyle de hayat mı olur dedirten bir gerçek yaşam öyküsü :) Uzun olmasına rağmen fazlasıyla güldüren ve hiç sıkmayan bir filmdi.
0
2 years ago
RussellCroweHayrani profile photo
RussellCroweHayrani
Konusu hiç benlik değil di fakat Leo oynadığı için keyif aldım
0
2 years ago
Brutal profile photo
Brutal
Çok gereksiz açık seçik sahneler var fakat son zamanlarda izlediğim en güzel filmlerdendi. Sırf Leonardo DiCaprio oyunculuğu için bile izlenebilir.
0
2 years ago
muratobayco profile photo
muratobayco
en son izlediğim filmler içinde en iyi olanı, geçtiğimiz yılın en iyi filmiydi zaten
0
2 years ago
Persistent profile photo
Persistent
BU.SAATİ.BANA.SAT
1
2 years ago
hokitop profile photo
hokitop
hiç beğenmedim, film bile değil
1
2 years ago
Senemini profile photo
Senemini
Leo'nun pik yaptığı ama hala emeklerinin karşılığını alamadığı film.
0
2 years ago
halilkulbak profile photo
halilkulbak
Biraz uzun ama güzel bir film, klasik leo filmi.İçinde para, seks ve eğlencenin olduğu bir film.
0
over 2 years ago
Ovuzo profile photo
Ovuzo
Evet uzun bir film öncelikle bunu belirtmek lazım lakin hangi Scorsese filmi 140 dakikadan daha kısa ki? Bir zamanlar Robert De Niro ile ortaklığa girişen yönetmenin şimdilerde DiCaprio ile sağladığı uyum sayesinde uzun süresine rağmen (kişiye göre değişken olabilir) yağ gibi akıp giden bir üç saat vaat ediyor
4
over 2 years ago
jacovangevine profile photo
jacovangevine
Tamamen insan psikolojisi üzerine oynama yöntemiyle gelişen / değişen / ilerleyen her türlü sektörün kalbinde aslında nasıl bir düşüncenin yattığını gözler önüne serebilecek bir konusu var filmin. Genelleme yapmak belki doğru olmayabilir çünkü vizyon filmi denen olgunun bazı abartmalara mahal vermesi mecburiyeti söz konusu. Heyecanı yüksek tutan,seyirciyi sürekli yakasının bir köşesinden çekiştiren,görsel açıdan zengin ve samimi bir filmdi. Leonardo di Caprio'nun inanılmaz oyunculuğu filmin çok ötesinde ve ayrı bir yerde duruyor fikrimce. Filmin tek sıkıntısı çok uzun sürmesi. (Kişisel fikir ) Fakat tavsiye edilir.
0
over 2 years ago
serdar profile photo
serdar
Bol ödül alacak bir başyapıt
0
over 2 years ago
murat profile photo
murat
2013 Oscar adayim
0
over 2 years ago
wiserdumb profile photo
wiserdumb
leonardo di caprio'nun son yıllardaki performansına inanamıyorum. tekrar tekrar klasikler arasına girecek oyunculuk sergiliyor. bakalım bunda nasıl olacak?
2
almost 3 years ago

Who liked The Wolf of Wall Street

Who wishlisted The Wolf of Wall Street

Shelves that Include The Wolf of Wall Street

Interesting content shared about The Wolf of Wall Street

^ Back to Top