The World's End (2013) poster

The World's End (2013)

Director
Country
UK
Runtime
109 minutes

Aaisha profile photo
Aaisha
Bu kadar güzel absürt görmediydim :) patlicana katılıyorum;)
0
3 months ago
patlican profile photo
patlican
Izlemeyin diyen arkadaslarin bu tarzda bi filmden beklentileri neydi acaba cok mu sacma bulmuşlar :))) bi iki sahnesi deli guldurdu onun haricinde de film müthişti .. en cokta absurtlugun hakkini vermisler vesselam :D
2
3 months ago
melihkk1 profile photo
melihkk1
Bide yazmayı unutmuşum. :D çok değişik bir şekilde iyi dövüş sahneleri var. Acayip bir şekilde izlerken kendinizi kaptırıyorsunuz.
0
4 months ago
melihkk1 profile photo
melihkk1
Bence çok eğlenceli bir film olmuş. Simon pegg ve nick frost ikilisi gene döktürmüş. Martin Freeman da hiç zorlanmadan rolde oynamış. Ve hayatımın kadını mahkeme suratlım Rosamund pike az gözüksede varlığı yeter. :D sürpriz sonlu bir film. Zaten filmi izlerken zombilerin şafağına baya gönderme yapmışlar. İyi zaman geçirilecek bir film.
0
4 months ago
gangrel profile photo
gangrel
Bu adamın her yaptığı işi beğeniyorum. Bu filmde gayet eğlenceli tavsiye ederim.
0
1 year ago
esarialtin profile photo
esarialtin
Simon Pegg'in tayfasından daha önceki işlerini andıran bir yapım daha. Yine komik durumlar, apocolipytik ortamlar, şiddet, aksiyon, mizah, ingilizler, irlandalılar, bira vs.... Tipik ingiliz olan şeyler üzerine güzel işler yapan bu grubun güzel işlerinden biri. Aile filmi değil, çocuklara izletmeyin. Absürtlükte sınır tanımayan, güzel bir komedi filmi. Özellikle ingilizlerin o donuk, tutuk ve zeka kokan mizah anlayışını seviyorsanız kesinlikle kaçırmayın derim.
1
over 1 year ago
ufuuk03 profile photo
ufuuk03
izlemeyin
0
2 years ago
lucyy profile photo
lucyy
ilginç bir film olmuş tatlı :) hangover gibi sandım sonra film bambaşka bi şekil aldı. sonunu tahmin etmeye çalıştım sonu da bambaşka bitti. eğlenceliydi tavsiye ederim :)
2
over 2 years ago
Poker profile photo
Poker
Sıkılmadan izlediğim eğlene
0
over 2 years ago

Who liked The World's End

Who wishlisted The World's End

Shelves that Include The World's End

Interesting content shared about The World's End

^ Back to Top