Third Person (2013) poster

Third Person (2013)

Tags
Drama, Romance
Director
Country
UK
Runtime
137 minutes
yabann Üç farklı şehirde gelişen üç ayrı hikayeyi işleyen filmde Michael, Julia ve Sean'ın aşk ekseninde buluşan farklı hikayelerine tanık oluyoruz. Yakın zamanda evliliği sonlanan Michael, Paris'te yaşar. Yeni sevgilisi Anna tarafından ziyaret edildiği esnada Anna, Michael hakkında büyük bir sırrı öğrenir ve artık ona güvenmesi oldukça zordur. Bu durum ilişkilerini zora sokacaktır. New York'ta yaşayan Julia, oğlunu öldürmeye teşebbüsle suçlanmaktadır, her ne kadar karşı çıksa da oğlunun vesayeti babası Rick'e verilir. Rick, anne ve oğlu arasındaki ilişkiyi tamamen bitirmenin peşindedir. Roma'ya bir iş gezisine çıkan Sean ise İtalyan Monica'ya aşık olur ve bu esnada büyük bir talihsizlik patlak verir. Monica'nın kızı kaçırılır; Sean ise küçük kızı kurtarmanın bir yolunu bulmak zorunda kalır. New York, Roma ve Paris şehirlerini arka planına alan filmin oyuncu kadrosunda Liam Neeson, Mila Kunis, James Franco, Olivia Wilde, Casey Affleck, Adrian Brody, Mario Bello ve Kim Basinger gibi yıldız oyuncular bulunuyor.

Peris profile photo
Peris
Güzel ama uzunluğundan dolayı yeter artık dedirten film. Bir kaç hususta havada kaldı bende; zaman-mekan kavramları birbirine girmiş!
1
almost 2 years ago
Allegiant profile photo
Allegiant
''noluyor lan'' dedirtiyor sonunda :)
0
almost 2 years ago
KARAGEYIK profile photo
KARAGEYIK
Filmin çok güzel güzel bir aroması var. Yedikçe güzelleşen son yudumda, yani finalinde o aromanın tüm ağzınıza yayılmasıyla, lezzet patlaması yaşatan harika bir film. "Watch him".
0
2 years ago
yabann profile photo
yabann
Az bilinen güzellikler rafımda hiç düşünmeden yer verdiğim film . Oldukça beğendim oyuncu seçimleri çok başarılı olmuş oyunculuklar ve karakterler tam oturmuş , aksiyon severler ve hızlı tempolu film bekleyenlerin hayal kırıklığına uğrayacağını düşünsem de :) tavsiye ettiğim filmlerden .
2
2 years ago

Who liked Third Person

Who wishlisted Third Person

Shelves that Include Third Person

Interesting content shared about Third Person

^ Back to Top