Time Lapse (2014) poster

Time Lapse (2014)

Director
Country
USA
Runtime
104 minutes
seraytaylan 3 sıkı dost gizemli bir aygıt bulurlar. Kısa zaman sonra bu cihazın müthiş bir mucize gerçekleştirdiğini anlarlar. Alet, 1 gün sonrasının fotoğraflarını göstermektedir. Geleceği tahmin için kullanmaya başladıkları bu garip cihaz, bir süre sonra rahatsız edici bazı fotoğraflar göstermeye başlar. 3 arkadaş, kendilerini tehlike dolu olayların tam ortasında bulurlar.

seraytaylan profile photo
seraytaylan
konusu oldukça ilgi çekici ama yorumlara bakarak yüksek beklentilerle izledim ama berbat olmuş. filmde hep bişeyler bekliyorsunuz ama olmuyor. izlemeyin derim.
0
4 months ago
Doctor145 profile photo
Doctor145
Tek mekan filmi ilgi çekici yada izlenebilir gibi yorumlar yapılmış zaten , film evde tek başına elinde mısır izlenecek bir film sıkıcı sahnesi yok meraklandırıyor ve merakını karşılıyor mükemmel olmasada izlemeye her türlü değer
0
7 months ago
Sefa profile photo
Sefa
Kısıtlı mekan , düşük bütçe , kaliteli bir film. Gerim gerim geren bir filmdi sık sık beyin jimnastiği yaptırıyor. Ah şu
0
8 months ago
phoeniks profile photo
phoeniks
filmi izlemeden önce izleyeceğim sitedeki yorumları okuma gafletinde bulundum ve sağolsun birisi filmi baştan sona anlatmış özetle maaleseef hatta izlemesem mi dedim :( ama sonra devam ettim ve spoiler beni gerilmekten kurtaramadı çok iiyi kurguydu kısıtlı mekanda çok iyi iş çıkarmışlar bence izleyin derim.
6
11 months ago
mervyazc profile photo
mervyazc
bence güzel bir filmdi.Film kısıtlı mekanlarda çekilmesine rağmen iyi bir tempoyla gidip hiç sıkmadı.Filmin türünü sevdiğimden ve beyin jimnastiği yaptırdığından dolayı beğendiğimi söyleyebilirim.Bu tür filmleri sevenler bu filmi hemen izlemeli:)
5
over 1 year ago
deryacengiz profile photo
deryacengiz
Güzel bir senaryo (mantık hataları olmasına rağmen yada ben anlayamadım bazı şeyleri) düşük bütçeli bir bağımsız, gerim gerim gerilim, tek mekan, güzel bir son. İzlemeye değer.
4
over 1 year ago
KARAGEYIK profile photo
KARAGEYIK
Tek mekan filmi sayılabilecek bir alanda geçip de ilgiyi korumayı başaran bir film. Çok iddaalı olmayan izlenesi bir film.
1
over 1 year ago
ercaneraslan profile photo
ercaneraslan
Farklı bi hikayesi olan ve kısıtlı bi ortamda geçmesine rağmen heyecanını kaybetmeyen bir film. Tavsiye edilir.
2
over 1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Bence mükemmel bir filmdi. Bir filmden hiçbir şey ummayıpta harika bir filmle karşılaştığında insan ister istemez( o kadar harika olmasa da) hayran kalıyor. Danielle Panabaker' ı daha fazla projede görürüz umarım. Bence kesin izleyin
1
over 1 year ago

Who liked Time Lapse

Who wishlisted Time Lapse

Shelves that Include Time Lapse

Interesting content shared about Time Lapse

^ Back to Top