Titanic (1997) poster

Titanic (1997)

Director
Country
USA
Runtime
194 minutes
Blacklion Dünyanın hatırlamak istemediği türden felaketlerden olan 'Titanik faciası', dev prodüksiyonların yönetmeni James Cameron tarafından çekilen görkemli bir film. Teknolojinin son sürat ilerlediği bir dönemde, insanlar üstesinden gelemeyecekleri hiç bir sorun olamayacağına inanmaya başlamışlardır. 'Titanic' adlı dev transatlantik ise, insanlığın doğaya karşı gövde gösterisi gibidir. Bu 'Düşler Gemisi' nin yolcuları arasında Avrupa`da bir kaç yıl geçirdikten sonra Amerika`ya dönmekte olan, Jack adlı genç bir ressam ile nişanlısı ve annesiyle Philadelphia`ya giden Rose adlı genç bir kız da vardır. İki genç, şans eseri tanışacak, aralarındaki sınıf farkına aldırmaksızın birbirlerine yakınlaşacaktır. Bu arada doğa insanoğlunun günden güne artan kibirine bir nokta koymayı planlamaktadır. Yola çıkılmasından dört buçuk gün sonra, 10 Nisan 1912`de, Titanic iki saat kırk dakika süren ve sulara gömülmesiyle son bulan, hazin olayların başlamasına neden olacak buz dağına çarpacaktır. James Cameron`un, seyirciye bir zaman makinesiyle yolculuk ettiği hissini uyandırırcasına gerçeğe yakın filmi 'Titanic', bugüne kadar yapılan en pahalı prodüksiyon ünvanına sahip. Tam 14 dalda Oscar adayı oldu ve 'En İyi Film' dahil 11 ödül kazandı. Ben-Hur`un 11 ödüllük rekorunuda egale etmiş oldu. Efsanevi film 15 yıl sonra 3D teknolojisi ile 6 Nisan 2012'de yeniden sinemalara dönecek...

Brook profile photo
Brook
Küçük yaşlarda bile en az 3 kere izlettiren filmdi. Büyüdüm bir 3 kez daha izledim :D Gerçekten muhteşemdi! Acaba cidden hala izlemeyen var mı ?
1
1 year ago
MeKa profile photo
MeKa
Çocukluğumdan bu yana yüzlerce kez izleyip hala bıkmadığım tek filmdir Titanic. Günlerce sabah akşam izlediğimi bilirim, evdekiler dile gelmişti sonunda :) Hala izlemeyen birilerinin olduğunu gördükçe hayret ediyorum. Titanic bu sonuçta, ne demek izlemedik?
4
1 year ago
EDITOR profile photo
EDITOR
ÇOK PARA HARCANMIŞ BİR FİLM Hele de çevrildiği döneme kıyasla. Hikaye iyi anlatılmış. Yan temalar çok iyi. Oyunculuklar çok eleştirilmiş olsa bile hiç de kötü değil. Sadece Leonarda DiCaprio ile Kate Winslet arasında rahatsız eden bir yaş farkı algısı var.
0
over 1 year ago
ufukercetin profile photo
ufukercetin
ismini duyduğumda afişini gördüğümde o müzik hiç mi gitmez beynimden !! ne yorum yapılsa az ..muhteşem muhteşem ..........................
0
almost 2 years ago
muzi0606 profile photo
muzi0606
İlk izlediğim film denebilir :)
0
2 years ago
eskon profile photo
eskon
aşk filmi dendiğinde ilk akla gelmesi gereken filmlerdendir. başarılı bir aşk destanı.
0
2 years ago
Semraykut78 profile photo
Semraykut78
.
0
2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Bu filme ne yorum yapılır bilemiyorum. Ama sadece not olarak şunu ekleyim ağlatır :) İnanılmaz bir film. Hala ne zaman müziğini duysam filmi hatırlayıp hüzünlenirim.
0
over 2 years ago
RussellCroweHayrani profile photo
RussellCroweHayrani
İzlemeye doyamadığım bir film
0
over 2 years ago
ececece profile photo
ececece
Bu filmi beğenmeyen bir insan neyi beğenir hiç bilmiyorum. Muhtemelen bilmek de istemiyorum.
0
over 2 years ago
Selocan profile photo
Selocan
Bu film izlenmez mi yaa :)
0
over 2 years ago
filmsever profile photo
filmsever
beğenmeyen şu 5 kişi neden beğenmediğnide yazsaydı iyiydii...
0
over 2 years ago
Ozdem profile photo
Ozdem
en sevdiğim
0
over 2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
zaten film kült filmler arasında bilmeyen duymayan izlemeyen yoktur
0
over 2 years ago
GokceCeylan profile photo
GokceCeylan
böyle bir klasiği izlemeyen yoktur sanırım:)
0
over 2 years ago

Who liked Titanic

Who wishlisted Titanic

Shelves that Include Titanic

Interesting content shared about Titanic

^ Back to Top