Tokarev (2014) poster

Tokarev (2014)

Director
Country
USA
Runtime
92 minutes
gemtol Abartılı bir karanlık geçmiş olarak bizlere nüksedilsede pek öyle olayların anlatılmadığı iki bilemediniz üç çatışmanın anlatıldığı mafya vari tiplerin yani kimliğini her zaman gizlemiş üç suç ortağının eski günlerin üzerine bir sünger çekip başka işlerle uğraşmasıyla başlıyor film, başarılı bir iş adamı olan Paul'un geçmişde yaptığı bir hata yüzünden bilinmemesi gereken bir sır orataya çıkar ve rus mafyası karşınızdadır. Adını ilk defa duyduğum Tokarev(Rus yapımı tabanca) herşeyin başlangıcı ve sonu olur.

MinDFoRCe profile photo
MinDFoRCe
Kuru aksiyona dayalı olmaması kimileri için hayal kırıklığına yol açsa da , bence gayet iyi bir film. "Hiçbir çocuk, babasının günahlarının bedelini ödememelidir" ve "temiz savaş yoktur" gibi repliklerin filmin mantığına da etkisini gösterdiğini görüyoruz. Acı dolu, can yakan, kanlı olduğu kadar duygusal da aynı zamanda. Kesinlikle izlenmeli
0
almost 2 years ago
ufukercetin profile photo
ufukercetin
nıcolas cage hayranı olsanız hatta tapsanız bile ona film yine sıkıcı yine kötü ..bekliyorsunuz düzelir mi diye yok ..suç ortağı filmi güzel sıkmayan bir film en azından ..
0
2 years ago
Alesta profile photo
Alesta
Eski filmlerinin hatırına izlenebilir.
0
2 years ago

Who liked Tokarev

Who wishlisted Tokarev

Shelves that Include Tokarev

Interesting content shared about Tokarev

^ Back to Top