Toy Story (1995) poster

Toy Story (1995)

Director
Country
USA
Runtime
81 minutes
PaRaNoYa7 Yeni ve göz kamaştırıcı "Uzay Polisi" Buzz Işıkyılı popüler kovboy Woody'nin dünyasına girdiğinde, oyuncaklar arasında çok komik bir tartışma başlar. Şimdi, genç sahibinin kalbinin zirvesindeki Woody'nin yeri tehlikededir.Çok kısa bir süre sonra Woody ve Buzz'ın hayatları da tehlikeye girecektir.Kazayla dışarı düştüklerinde, bir anda kendilerini zorba komşularının pençelerinde bulurlar. Sürekli atışma halinde olan bu rakipler, kurtulmak için takım halinde çalışmak zorundadırlar. Oyuncak arkadaşları da onlara yardım eli uzatmaya hazırdırlar. Woody ve Buzz arkadaşça birlik olurlar ve maceraya atılırlar.

yazcsefa profile photo
yazcsefa
Çocukluğumda birkaç defa izlemişliğim vardır ve hayatımda izlediğim en iyi animasyon. Tekrar etmek çok güzel oldu baya zaman omuştu. Bu ve Small Soldiers filmleri nedeniyle çocukken hep oyuncakların gerçekten canlı olduğunu düşündüğüm olmuştur :D harika sıcak duygu dolu bir animasyon. Defalarca daha izlenmeyi hak ediyor.
3
over 1 year ago
PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Elimdeki seri filmleri aradan çıkartmaya karar verdim ve ilk olarak bu seriyle başladım. İzlemek için çok geç kalmışım.Puanı yüzünden beklentim çok büyüktü. Kötü diyemem ama tekrar izlenebilir bir animasyon olmamış.Eğlenceli ve farklı. Çocukluğunuza geri dönüyorsunuz. Bu bölümü de 3D izlemek isterdim ama bulamadığım için normal izledim. Belki 3D dopingi ile izlemiş olsaydım daha beğenebilirdim.
0
over 1 year ago
esarialtin profile photo
esarialtin
Bugünkü Animasyon filmlerinin atası, Pixar'ın ilk büyük projesi, Steve JobS'un pixar'a olan yatırımını katlayıp Apple'a geri dönmesini sağladı. Sonra steve Jobs'un yaptıkların bir çoğumuzun elindeki Iphoneler , ipadler vs... Kısacası Yeni medya tarihinin önemli yapıtaşlarından biri. Günümüzdeki kardeşleri kadar kompleks bir film olmasa da, ilk göz ağrımızdır... Her tür sosyolojik yapıya sahip ailede rahatlıkla izlenebilecek bir film. İyi eğlenceler...
0
almost 2 years ago
EDITOR profile photo
EDITOR
ÖZGÜN ANİMASYON Kendine has tarzıyla, oyuncaklara hayat verip kurgusunu oluşturuyor. Oldukça da başarılı. Her çocuğun aslında yaptığı şey bu. Animasyon karakterlerinin çizimleri de hoş olunca, yaş sınırı çıtasını yükseltiyor.
0
almost 2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Çok iyi bir animasyon serisi. Animasyon severlerin kaçırmaması gerektiğini düşünüyorum.
3
over 2 years ago
furkandr profile photo
furkandr
güzeldi
0
over 2 years ago

Who liked Toy Story

Who wishlisted Toy Story

Shelves that Include Toy Story

Interesting content shared about Toy Story

^ Back to Top