Transformers: Dark of the Moon (2011) poster

Transformers: Dark of the Moon (2011)

Director
Country
USA
Runtime
154 minutes
cinemarty Yıl 1961, insanlığın uzaya adım atışından 8 yıl önce bir Cybertron uzay gemisi büyük savaştan kaçarak Ay'ın karanlık yüzüne inmiştir. Sentinel Prime'ın kullandığı bu gemi, Cybertronlar için hayati önem taşıyan bir teknolojiyi taşıyordur. Dünyada ise insanlığın uzaya çıkma macerası başlamıştır artık. Cybertron gemisini keşfeden NASA, Başkan John F. Kennedy'nin izniyle Ay'a ilk insanı gönderme projesine 'start' vermiştir. 1969'daki Apollo 11'in macerası da böylece başlar... Günümüze geldiğimizde ise, bir görev sırasında işte bu çok gizemli Cybertron gemisini keşfeden Optimus Prime, insanların yıllardır bu konuda Autobot'lara yalan söylediğini anlar ve hayal kırıklığına uğrar. Bu gemiye ve içinde saklanan teknolojiye Decepticonlar'dan önce ulaşmak ve sırrını keşfetmek için büyük bir yarış başlamıştır artık... Transformers'ın son savaşı yaklaşırken mezun olan Sam Witwicky de hem kız arkadaşıyla hem de iş bulamama derdiyle başbaşadır.

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Yine diğer filmlerde olduğu gibi aksiyonu bol senaryosu yoksun bir film. Bir de üstüne gereksiz ve saçma, komik olduğu düşünülen sahneler eklenince ilk yarısı eziyet gibi bir film olmuş. genel haliyle vasat bir film.
1
2 years ago
YusufCK34 profile photo
YusufCK34
Micheal bay'in ismini duyduktan sonra bişeylerin patlicağını ve kimsenin konusmiyacagını anladım ki bu fikrimdede yanılmadım
0
over 2 years ago
esarialtin profile photo
esarialtin
Michael Bay Çocukluğumuzdaki Transformersların içine etmiştir.
0
almost 3 years ago

Who liked Transformers: Dark of the Moon

Who wishlisted Transformers: Dark of the Moon

Shelves that Include Transformers: Dark of the Moon

Interesting content shared about Transformers: Dark of the Moon

^ Back to Top