Tres metros sobre el cielo (Three Steps Above Heaven) (2010) poster

Tres metros sobre el cielo (2010)
(Three Steps Above Heaven)

Country
Spain
Runtime
118 minutes
gkhn. Farklı dünyalara ait olan iki gencin öyküsü. İlk büyük aşklarını keşfetmelerini sağlayacak olan çılgınca bir yolculukta neredeyse imkansız olan bir yandan da kaçınılmaz ve beklenmeyen bir aşk... Babi yani Maria Valverde iyi niyetli ve masum bir yapıda eğitilmiş üst gelir sınıfına ait bir genç kızdır. Hache yani Mario Casas ise karakter olarak isyankar, fevri, bilinçsiz bir erkek çocuğudur ve sonu bitmeyen kavgalar ve yasadışı motorsiklet yarışları arasında devamlı hayatını tehlikeye atma iştahı ile dolu, sınırları zorlayan bir modeldir.

Winchester00 profile photo
Winchester00
En sevdiğim aşk filmlerinden 😊
0
4 months ago
ozkankilic profile photo
ozkankilic
benim gibi savaş dövüş aksiyon filmleri dışında film izlemeyen bi insanı bile o kadar etkiledi ki oyunculuklar hikaye harika mutlaka izleyin
0
1 year ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Kötü çocuk iyi kız. Klasik aşk filmi dense de ben bu filmi çok çok çok sevdim! :D
0
almost 2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
ARkadaşımın tavsiyesi üzerine izleyeyim dedim ama izlemesem pek de bişey kaybetmezdim sanırım. Filmin yarısından çoğunda sahneleri önceden tahmin edebiliyorsunuz yani klişelerle dolu biraz. İspanyada ilişkiler nasıl başlayıp bitiyor bilmiyorum ama bana çok saçma geldi komple. Yani bir kızın parasını çalarak onu tavlama falan. Filmde komik bulduğum bazı yerlerde vardı Film basitliğiyle canımı sıktı resmen. Ha şunuda belirteyim bir diğer mantıksız olay, tamam sinir kiriz geçirilir akli denge bozulur bikaç davranış bozukluğu olabilir tabiki ama bir travma süper çalışkan uslu mu uslu inek diye tabir edilen bir öğrenci tipini nasıl olur da terminatöre çevirir aklım almadı doğrusu. Anlık olsa tamam ama adam artık hayatına terminatör olarak devam ediyor resmen :D Ne çok yazdım.. Her neyse ben illaki aşk izlicem diyorsanız zaman geçirilebilir belki ama aradığınız şey bir filmse izlemeyin.
0
almost 2 years ago
Oznurr profile photo
Oznurr
Bu filmi izleyeli birkaç yıl oldu ancak hala bu filmin üstüne daha güzel bi aşk filmi izlediğimi düşünmüyorum. Klasik mutlu sonla bitmiyor ve buda inanılmaz bir iz bırakıyor izleyicide. Filmi izledikten sonra 2 gün boyunca etkisinde kaldım. Hala etkisindeyim :)Harika bir film izlemeyenler çok büyük kayıptaa. İZLEYİİN !
1
over 2 years ago
ZEYOVIC profile photo
ZEYOVIC
Kesinlikle herkesin izlemesi gereken bi film bunu izlemediyseniz çok şey kaybedersiniz. dostluk aşk herşey çok güzel anlatılıyor üstelik çok da etkisinde kalıyorsunuz. mesela ben filmin sonunda ağlamaktan helak olmuştum...
1
over 2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
aslında konusu klasik türk filmlerini andırsa da giderek bundan çok uzaklaşıyor , beğenerek izledim güzel bir yapım olmuş . kızı öldüresiniz gelmiyor değil .
1
over 2 years ago

Who liked Tres metros sobre el cielo

Who wishlisted Tres metros sobre el cielo

Shelves that Include Tres metros sobre el cielo

Interesting content shared about Tres metros sobre el cielo

^ Back to Top