Triangle (2009) poster

Triangle (2009)

Country
UK
Runtime
99 minutes
boomer724 Triangle, sarışın genç bir kadının odak noktası olduğu bir hikaye anlatıyor. Otistik bir oğlu olan ve yalnız yaşayan Jess, bir arkadaşından aldığı teklifle yatla denize açılmaya karar verir. Teklifi yapan arkadaşı Greg, onun yardımcısı Victor, genç çift ve arkadaşları Heather geziye katılan diğer kişilerdir. Triangle adlı yatla denize açılan grup, kısa süre sonra kötü hava şartlarına maruz kalırlar.

FairyTalee profile photo
FairyTalee
benzer konulu filmlerden sıkılanlar için güzel bi film.
1
11 days ago
potakal profile photo
potakal
Film uzerine cok yazilip cizilebilinecek bir film. Ben izleyenlerin de filmle ilgili tespitlerini teorilerini okudum ve dedim budur. bu tur bikac film izlemisligim var ama herhalde en iyisi buydu. burdaki sonsuz dongu cok rahatsiz edici. bence tam anlamadan sevmemezlik etmeyin gidin okuyun anlayanlardan oyle karar verin (: ben de bicok yorum okudum ozet olarak sunu atayim daha iyi anlasilmasi icin;
0
7 months ago
Filmkopat profile photo
Filmkopat
Değişik Bir Konu İzlenebilir Boş Bir Vakitte 6/10
0
8 months ago
EliteBrains profile photo
EliteBrains
Çekimler kaliteli ancak başarısız bir film olmuş. Filme gerekli gerilimi ve etkiyi verememişler. Gerilim türünde görünse de gerilimden çok psikolojiyle alakalı bir film. Gereksiz uzatmalar çok fazla bu yüzden bir yerden sonra sıkıyor.
0
12 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Başarılı bir senaryosu var ama bu tür filmler çok izlediğim ve neler olduğunu az çok bildiğim için beklediğim kadar etkilenmedim. Kesinlikle izlenmeye değer değişik senaryoları sevenlere tavsiyemdir. Filmdeki en büyük sıkıntı bence tüm bunların neden olduğunun bir cevabının olmaması sadece sonsuz bir döngü anlatılmış. Oyunculuklar başarılı olduğu için bir an bile filmden kopmuyor insan. Bunu beğenenlere Timecrimes filmini de öneririm açıkçası o daha da mantıklı gelmişti bana zaten acayip derecede benzerler.
3
over 1 year ago
SoulArt profile photo
SoulArt
başarılı buldum. sürekliliği iyi ve kendine baglayici. sevdim tavsiye ederim. ama Beklentisiz baslamaminda az buçuk etkisi olmuş olabilir :)
1
over 1 year ago
dogukan.e profile photo
dogukan.e
Baştan sona merakla izlenen bir film.Finali filmi çok aşağı çekmese türünün en iyilerinden olurmuş...
0
over 1 year ago
furkandr profile photo
furkandr
işte böyle filmleri seviyorum :)
1
over 2 years ago
UnknownUser00 profile photo
UnknownUser00
filmde sonsuz bir döngü var ve bu izleyiciyi yoruyor ama değişik güzel bir film olmuş.
3
over 2 years ago
staff7 profile photo
staff7
bunuda çok beğenmiştm ve çok kafa kartıştırıcı bişey
1
over 2 years ago

Who liked Triangle

Who wishlisted Triangle

Shelves that Include Triangle

Interesting content shared about Triangle

^ Back to Top