True Romance (1993) poster

True Romance (1993)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
120 minutes
Numenor Alternatif bir aşk filmi. Sıradışı insan Tarantino'nun senaryosuna imza attığı "True Romance", Tarantino'dan beklenileceği üzere bol kanlı, aynı zamanda romantik ve beklenmedik olaylarla ilerleyen başarılı bir "suç filmi" hüviyetinde... Bir çizgi roman dükkanında çalışan çekingen ve asosyal bir tezgahtar olan Clarence Woley, nadiren dışarı çıktığı gecelerden birinde karşılaştığı çekici bir kadın olan Alabama’ya ilk görüşte aşık olur ve aşkına karşılık bulur. Alabama 'kötü yol'a düşeli pek fazla olmamıştır ve yol yakınken dönmek istemektedir. Fakat onu eski hayatından kurtarmak hiç de kolay bir iş değildir ve bir de Alabama'nın patronundan uyuşturucu çalacaktır. 1993 yapımı True Romance, bugün hala alternatif romantik filmlerin en iyi örneklerinden biri olarak kabul edilmektedir.

gangrel profile photo
gangrel
Fazla bilinmeyen ama 10 numara bir film ayrıca junky rolündeki Brad Pitt tam bir eğlence. Bu tarz filmleri seviyorum guy ritchie ve tarantino krallar işte. İzleyin..:
0
over 1 year ago
eminuk profile photo
eminuk
Tarantino ismini duyduğunuzda ne olacağını düşünüyorsanız o var filmde, dur durak bilmiyor, sürekli bir aksiyon, vurdu kırdı... en sevdiğim yanı da kimseye acınmıyor, her an herkese bir şey olabilir, bu nasılsa ölmez rahatlığı yok. Bence olmuş bir film, izleyin,izletin.
4
over 1 year ago
oguzhank8 profile photo
oguzhank8
Tabikide 2015 yılında bu filmi izliyorsaız Brad Pitt bekliyorsunuz ... Brad Pitt filmde sadece 3 sahnede gözüküyor dakika 87 de giren genç potansiyal oyuncular gibi ve film beklediğinizden daha muhteşem oluyor son zamanlarda çok güzel filmler izlediğimi fark ettim arka arkaya Taşıyıcıyı izlediğimdeki tepkim ''Mükemmel film neden bu zamana kadar izlemedim'' olmuştu. Çılgın Romantik izledim ve tepki şu oldu ''Mükemmel film neden bu zamana kadar izlemedim''
1
over 1 year ago
starch profile photo
starch
Hiç beğenmedim.. Konuşmaların %90 ı küfür, argo; filmin şiddet içermesi de cabası.. Benim hoşlandığım bir tür değil.
0
almost 2 years ago
BlackPeter profile photo
BlackPeter
Senaryo tarantino abimize ait müthiş yapım.filmde geçen sicilya-siyahi hikayesi yıllar geçse unutulmuyor :)
3
over 2 years ago

Who liked True Romance

Who wishlisted True Romance

Shelves that Include True Romance

Interesting content shared about True Romance

^ Back to Top