Undisputed III: Redemption (Undisputed 3: Redemption) (2010) poster

Undisputed III: Redemption (2010)
(Undisputed 3: Redemption)

Director
Country
USA
Runtime
96 minutes
yahsiii07 Yeni Cezaevi Turnuvası Başlıyor.Rus Mahkum Boyka, Yenilmez 2′nin Sonunda Dizinden Sakatlandığı İçin Hayatına Sakat Bir Bacakla Devam Etmektedir. Artık Dövüşerlere Katılmayıp Tuvalet Temizliği Yapmaktadır. Ama Bu Yeni Cezaevi Turnuvası Uluslararası Bir Turnuva Haline Gelmiştir.Dünyanın Dört Bir Yanından Gelen En Azılı Mahkumların Bir Arada Olduğu Nefesleri Kesen Bu Turnuvada Boyka Hayatta Kalmak İçin Dövüşmek Zorundadır.Hayatta Kalana Özgürlüğün Vaad Edildiği Bu Cehennemden Kurtulmak Hiçde Kolay Olmayacaktır…

PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
2. filmden sonra Boyka'nın hayranlarının sesini duyan yapımcılar 3. filmde Boyka karakterini başrol yaparak çok iyi bir karar vermişler. Yan karakterlerin oyunculuğu yine zayıf ama seri genel olarak dövüş filmleri içinde ilk film hariç çok yüksek bir yerde bulunuyor.
0
5 months ago
oguzhank8 profile photo
oguzhank8
Para benim işim ve sen ; sağlam dizle, yaralı dizle,diz olmadan dünyadaki en iyi dövüşcü sensin . Film bu sözlerle sona eriyor. Oysa 2010 yılına kadar Yuri Boyka Undisputed hayranları için kötü adamdı ve yenilmez değil yenilen adamdı büyük bir acındırma ile azim , çaba gösterilerek o kötü adam bir anda halk kahramanı oldu ve Yuri Boyka efsanesi başladı seriye yakışır bir filmdi unutulmayacak dövüş filmlerinden biri.
0
over 1 year ago
furkandr profile photo
furkandr
hapishane,aksiyon ve dövüş seviyorsanız kesin izleyin :)
1
2 years ago

Who liked Undisputed III: Redemption

Who wishlisted Undisputed III: Redemption

Shelves that Include Undisputed III: Redemption

Interesting content shared about Undisputed III: Redemption

^ Back to Top