Unthinkable (2010) poster

Unthinkable (2010)

Director
Country
USA
Runtime
97 minutes
cinemarty Bir terörist tarafından gizlenen üç atom bombası, ABD'nin en büyük kabusu haline gelir. Yerleri bilinmeyen bu bombaların yerleştirilmesine iki gün kala, bir sorgu yargıcı ile FBI ajanı bu silahları bulmak için mücadeleye girişirler.

tugbadursun profile photo
tugbadursun
İyi kadronun harcandığı bir film daha.
0
9 months ago
alicancam profile photo
alicancam
Kesinlikle gerilim filmi değil. Kendisini izlettiriyor. Zaman geçirmelik izlediğinizde birşey kaybetmeyeceğiniz cinsten.
0
12 months ago
Blacklion profile photo
Blacklion
etkileyici gerilim dolu sıkılmadan izlenilir Genelde ABD de olan terör saldırılarını konu alan filmlerde töreristi öldürme, ülkeyle gurur duyma, kendini haklı bulma ve sonunda ABD ile uğraşırsanız sonunuz böyle olur mesajını bayraklarını gözümüzün içine sokma çabasıyla karıştırarak verirler. ABD halkının ölmeye hakkı yok ama diğer milliyetten olanların var, bu onlara göre insan ahlakının, dünya adaletinin adı...Ama bu film benim beklemediğim düzeyde bu düşünceyi ters düz etmiş. Abd nin özgürlük getirme vaadiyle gittiği ve işgal ettiği ülkelere giden ve oralarda pis gerçeği gören bir öz abd vatandaşının ülkesini sevmesine rağmen ülkesine güzel bir ders verişinin filmi bu. Bu yapımın orta kararın üzerine rahat çıkmayı başardığını düşünüyorum.
2
almost 2 years ago
ENeMyPeAcE profile photo
ENeMyPeAcE
bu adamın başrol oynadığı filmleri genelde sevmiyorum ama bu filmini sevdim…film klişe bi konu olmasına rağmen kendisini zorlamadan izlettiriyo..Dakikalar geçtikse sinir stress üst limitlerde…


0
almost 2 years ago
yabann profile photo
yabann
Bu filmde yeterince izleyici almamış . Üzüldüm çünkü oldukça iyi bir gerilim filmi . İzleyenlerin pişman olmayacagı ve arşiv yapan arkadaşların bu filmi kaçırmaması gerektiğine inanıyorum .
3
2 years ago
bahmetp profile photo
bahmetp
Oyuncu kadrosu icin izledigim bi film samuel l. Jackson tarifsiz bi performasla karsimiza cikiyor. Vermeye calistigi mesaji tam anlayamadim sanirim bi sey anlamak icin degil bir sey izlemek icin yapilan filmlerden.
0
2 years ago

Who liked Unthinkable

Who wishlisted Unthinkable

Shelves that Include Unthinkable

Interesting content shared about Unthinkable

^ Back to Top