Vertical Limit (2000) poster

Vertical Limit (2000)

Director
Country
USA
Runtime
124 minutes
starch Peter ve Annie dağcılık konusunda uzman iki kardeştir. Babalarını dağcılık yaparken kaybetmelerinden sonra Annie babasına daha yakın olacağını düşündüğü için dağcılığa devam edeken, Peter fotoğrafcılığa başlamıştır. Yıllar sonra iki kardeş K2 dağının ana kampında karşılaşırlar. Annie dağa tırmanmak isteyen ünlü zenginlerden John Vaughn'un ekibindedir. Ekip tırmanışa geçtikten kısa bir süre sonra hava bozmaya başlar. Fakat Vaugh geri dönme çağrılarına uymaz ve teklif ettiği para ile dağcıları ikna eder. Ancak beklenen olur ve dağcılar dağda mahsur kalır uzun süredir tırmanış yapmayan Peter ekibini toplar ve başta kardeşi olmak üzere herkesi kurtarmak zorunda kalır. Ama bu olay o kadar da kolay bir iş olmayacaktır.

digigirl profile photo
digigirl
Bu filmi gozden kacirdigima cok uzuldum,tamam butun hollywood kliselerini goruyoruz.Basroldeki kahramanimiz nerdeyse super kahraman,herkesi kurtariyor hemde jamed bond a tas cikarircasina!Fantastik ve gercekustu ama butun bunlara ve birsuru mantik hatasina ragmen(evetestte karsi daga bagir,nitrojenler havalarda ucsun vb) muhtesem bir filmmis.
3
12 months ago
kaptankaptanim profile photo
kaptankaptanim
Buzdan çıkarmaya çalıştıkları kişinin parmağının koptuğu sahneyi küçükken izlemiştim. Ve çok etkilenmiştim. Hala hatırladığıma göre.
2
over 1 year ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
o yılların en iyi filmlerindendi.
1
over 2 years ago
starch profile photo
starch
Karlı dağlarda aksiyon sevenler için...
0
over 2 years ago
starch profile photo

Who liked Vertical Limit

Who wishlisted Vertical Limit

Shelves that Include Vertical Limit

Interesting content shared about Vertical Limit

^ Back to Top