Victor Frankenstein (2015) poster

Victor Frankenstein (2015)

Director
Country
USA
Runtime
110 minutes
KerseL Igor'un (Daniel Radcliffe) bakış açısından anlatılan film; genç asistanın karanlık geçmişini, tıp öğrencisi olan Viktor Von Frankenstein (James McAvoy) ile olan arkadaşlığını ve Frankenstein'in bugün bildiğimiz efsane kimliğine nasıl dönüştüğünü anlatıyor.

BOZO profile photo
BOZO
İnsanı sıkmayan fantastik bir yapım izlenimi veren heyecanın giderek arttığı güzel bir film...
2
2 months ago
Sefa profile photo
Sefa
Klasik konunun işlendiği şimdiye kadar ki en iyi film. Oyunculuklar muazzamdı. Devamı gelicek ve izlenmeli.
0
8 months ago
mahru profile photo
mahru
james mcavoy geçmişinin etkisiyle manyak bir rolde olsada abi gel bi çay koyayım dertleşelim diyeceğiniz bir karakter olmuş...daniel redcliffe yerien ne biliim başka biri oynasaydı daha iyi olurdu gibi gelişi bana geldi galiba.neyse farklı ve sürükleyici sonunda bu manyak victor o kadavralardan napcak diye beklediğiniz bir film.
1
8 months ago
hexagon profile photo
hexagon
filmi izlemek için james mcavoy tek başına yeterli bir sebep..
4
9 months ago
Vervain profile photo
Vervain
İzlediğim en değişik Frankestein uyarlaması. Mekan, kostüm ve kurguyu beğendim. McAvoy çok başarılı, yaş aldıkça daha da iyi oluyor. Senaryo biraz daha süslenseydi dört dörtlük bir film olabilirdi. ama yine de izlemeye değer iyi bir iş.
2
9 months ago
Agusto44 profile photo
Agusto44
film cok iyi başlıyor ilerleyişi iyi ama sonu olmamış yani daha iyi bağlıyabilirlerdi.
0
9 months ago
.SimS. profile photo
.SimS.
film gerçekten sürükleyici we iyiydi hiç sıkılmadan izledim , başlamasıyla birlikle içine alan bir film olmuş oyuncular , efektler , mekanlar her şey iyi her şey tadında ama sonu beni muallakta bıraktı bence 2. film gelecektir çünkü
1
9 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Bekeldiğimden daha başarılıydı film. Bir kitap uyarlaması denemez daha çok doktorumuz ve Igor'un iç dünyasını ve ilişkisini ele alıyor 7/10
7
9 months ago
KerseL profile photo
KerseL
İzlemeye değer bir film, diğer klasik yapımların aksine yaratıktan çok Victor ve Igor'un öyküsüne odaklanıyor film. Kadro ve oyuncular iyiydi özellikle James McAvoy'un oyunculuğu muazzamdı.
7
9 months ago
EliteBrains profile photo
EliteBrains
Frankenstein öyküsünün farklı bir şekilde işlenmesi ve bunun kaliteli çekimlerle ve atmosferle yansıtılması hem çok başarılı hem çok keyifli olmuş. Biraz gerilim biraz dram çok abartmadan eklenmiş, çekimler amerikan gerilim türü dizilerindeki tarzda biraz, sonuç itibariyle izleyin derim. Film Frankenstein'ı anlatırken aynı zamanda Tutkulu insanların ne derece çaba gösterebileceğini çarpıcı şekilde anlatıyor. Müthiş bir ingiliz aksanı konuşuyor oyuncular o da filmin ayrı bir güzelliği. Bu arada ne tür filmi hangi saatte izleyeceğini önemseyenler için bu filmi gece izlemelerini tavsiye ederim.
2
9 months ago
digigirl profile photo
digigirl
Gişede başarısız olmasına rağmen ben filme bayıldım,renkler muhteşem,James Mcavoy oyunculuğuyla konuşturuyor.Fakat sanıyorum beğenilmeme sebebi Frankenstein'ın korku filmi kategorisinde ele alınan bir eser oluşu.Yine bunu beklemiş olabilir seyirci,bu filmde Dr.Frankenstein ın ve İgor un iç dünyasına bakılmış ve gayette başarılı bir iş çıkarılmış.Sanılmasın ki duygusal bir Frankenstein filmi ile karşı karşıyayız ,Hayır!Gayet akıcı bir dille izletiyor film kendini!
6
10 months ago

Who liked Victor Frankenstein

Who wishlisted Victor Frankenstein

Shelves that Include Victor Frankenstein

Interesting content shared about Victor Frankenstein

^ Back to Top