Walking on Sunshine (2014) poster

Walking on Sunshine (2014)

Director
Country
UK
Runtime
97 minutes
Alesta 1980'li yılların en popüler müziklerini kendisine fon olarak seçen film, günümüz İtalyasın da şirin bir sahil kasabasında geçiyor. Maddie yakışıklı sevgilisi Raf ile evlilik hazırlıkları yapmaktadır. Düğüne kız kardeşi Taylor'ı çağıran Maddie'nin büyük bir sırdan ise haberi yoktur. Maddie, Raf ile ateşli bir yaz aşkı yaşamış ve onun hayatında duygusal olarak derin iz bırakmıştır. Puglia'da yapılacak düğüne geldiğinde öğrendiği bu gerçekle epey sarsılır. Üstelik Maddie, çalkantılarla dolu aşk hayatına Raf ile evlenerek nihayet noktayı koyacağına inanıyordur.

phoeniks profile photo
phoeniks
çok tatlı bir filmdi izlerken çok eğlendim:)) Alesta ya katılıyorum güzel bir oyuncu kadrosu vardı, senaryoda saçma bulduğum noktalar oldu, bu kadroyla daha iyi olabilirdi ama yine de keyifli vakit geçirmek adına izlemenizi öneririm, müzikleri özellikle çok eğlenceliydi:) domates festivaline katılasım geldi nasıl kıskandıım:))
1
over 1 year ago
Alesta profile photo
Alesta
Daha güçlü oyuncularla keyifli bir film olabilirdi. Romantizm sevenler için seyredilebilir bir film. Daha fazlası değil.
1
almost 2 years ago

Who liked Walking on Sunshine

Who wishlisted Walking on Sunshine

Shelves that Include Walking on Sunshine

Interesting content shared about Walking on Sunshine

^ Back to Top