Wanted (2008) poster

Wanted (2008)

Country
USA
Runtime
110 minutes
TAGUT Rus yönetmen Bekmambetov’un son projesi Wanted’ta, McAvoy babasının kiralık katil olduğunu öğrenen ve onun izinden gitmeye karar veren heyecanlı bir genç olan Wes’i, Jolie ve Freeman ise oğlana mesleğin inceliklerini öğretecek olan Fox ve Sloan adlı deneyimli katilleri canlandırıyor. Hayatında oldukça başarısız olan ve bu döngüyü kırmak isteyen Wes, Fox’u tanıdığı günden itibaren bakış açısını değiştirerek benliğinin içinde sinsi sinsi dolaşan kızgın ve öfkeli kurdu serbest bırakır. Eğitimli bir suikastçı olmaksa elbette kolay değildir. Mark Millar’ın grafik romanından uyarlanan filmin, romandan oldukça farklı olduğu söyleniyor. Wanted’ın bir özelliği de, büyük ilgi toplayan Red One digital kameranın kullanıldığı ilk film olması.

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Aksiyonu bol ama mantığı ve gerçekçiliği sıfıra yakın bir film. Yani belli bir ölçüde bunu kabul edebilirim izlerken ama bu kadar fazlası filmden koparıyor. Yine de yüksek tempolu koşmalı zıplamalı vurmalı aksiyon arayanlar için güzel bir tercih olabilir.
2
11 months ago
Berkantk profile photo
Berkantk
Yönetmenin yaşadığı kafa iyiymiş :D Film çok abartı ama bir şekilde kendini izlettiriyor. Güzel, hoş bir film. Ama yine de Malkoçoğlu daha mantıklı...
0
over 1 year ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Birkaç abartı sahnesi vardı. Ama aksiyon hiç bitmedi. Güzeldi ^^
3
over 1 year ago
EDITOR profile photo
EDITOR
HIZLI AKSİYON Fazla hızlı olması baş döndürtüyor. Hatta ağrıtıyor! Filmin pek bir göze batar artısı yok.
0
over 1 year ago
Silmarwen profile photo
Silmarwen
The Matrix gibi bir film yaratmaya çalışmış yönetmenimiz ama çuvallamış...
0
2 years ago
BlueLyfe profile photo
BlueLyfe
Güzel bir filmdi ama bazı yerler cidden çok saçmaydı mesela filmin başındaki o zıplama sahnesi ve filmin sonlarına doğru olan Foxun sahnesi cidden saçmaydı bence ama onun dışında aksiyon sahneleri inanılmazdı. Ayrıcana Sloanın son sahnesinde çekim hatası var dikkat ederseniz yakalarsınız :)
0
2 years ago
YusufCK34 profile photo
YusufCK34
Sadece aksiyondan mermiden silahtan ibaret olmadığını kanıtlaya sayılı filmlerden. Son sahnesinyle insan üzerinde etki bırakan ve yaptıklarınızı sorgulatan bi film
0
over 2 years ago
AlpT.001 profile photo
AlpT.001
Konusu çok keyifli ve orjinal, aksiyon sahneleri çok yaratıcı. Aksiyon sevenlere...
0
over 2 years ago
TAGUT profile photo
TAGUT
Güzel film izlenir.
0
over 2 years ago

Who liked Wanted

Who wishlisted Wanted

Shelves that Include Wanted

Interesting content shared about Wanted

^ Back to Top