War of the Worlds (2005) poster

War of the Worlds (2005)

Director
Country
USA
Runtime
116 minutes
cinemarty Hayatında kendisini mutlu hissetmeyen, işleri yolunda gitmeyen Ray Ferrier’in sorumlu olduğu bir ailesi vardır. Kazancı düşük ve yetersiz olmasına rağmen onların yaşamlarını sürdürmelerini sağlamaya çalışır. New Jersey’de yaşamaktadır. Bir gün üç ayaklı dev savaş araçları ile uzaylılar gelip dünyayı ele geçirirler. Kahramanımız ise kızını ve tüm ailesini korumak zorundadır. Orson Welles aracılığı ile radyo piyesi olarak da kullanılan ve Marslıların istilası diye insanlığı endişe girdabına sürükleyen bu kült bilim kurgu, H.G.Wells’in aynı adlı romanından uyarlanmıştır.

dmorf profile photo
dmorf
keni kendilerini yenmeselerdi eyiydi
0
4 months ago
Sefa profile photo
Sefa
Geneli iyiydi ama akıllarda soru işaretleri bıraktı ne olduda öldüler aklımda 2 teori var acaba hangisi ? Ama genel olarak iyiydi.
0
8 months ago
sabriayes profile photo
sabriayes
BBC'nin "Dunyayi Sarsan Gunler" adli belgesel dizisininde, bu filmin Amerika'da yayinlanan radyo tiyatrosu versiyonu anlatiliyor. Filmi ayni etkiyi yaratmasa da radyo oyunu bir gecede Amerika'yi birbirine katmayi basarmis.. finali bu kadar basit olmasaydi keske dedirten bi hikaye. filmi de belgesel serisini de izleyin derim..
2
over 1 year ago
Senemini profile photo
Senemini
1
over 1 year ago

Who liked War of the Worlds

Who wishlisted War of the Worlds

Shelves that Include War of the Worlds

Interesting content shared about War of the Worlds

^ Back to Top