Warrior (2011) poster

Warrior (2011)

Director
Country
USA
Runtime
140 minutes
PalavraUstuAzSinema Trajik geçmişinin etkisinden kurtulmaya çalışan eski deniz subayı Tommy Riordan nihayet evine geri döner ve eski bir alkolik olan ve aynı zamanda da eski çalıştırıcısı olan babasından onu dünya spor tarihinin en büyük turnuvasına hazırlamasını ister. Bu arada yine kendisi gibi eski bir dövüşçü olan ama şimdilerde öğretmenlik yapan erkek kardeşi Brendan'da aynı turnuvaya katılmaktadır...ALINTIDIR

BELIT profile photo
BELIT
Dövüş filmi oldugu icin ben de önyargili yaklastim ama beni yerden yere vurdu resmen , Tom Hardy nin inanilmaz dogal oyunculuğuna bir kez daha hayran kaldim , gercekten yuregi yarali bir insanin gozlerini gördüm, hakkini vermek gerek bu adamın. Filmin sonunda ben de agladim elbet :)
5
2 months ago
Peris profile photo
Peris
Eğer sadece dövüş filmi diye mesafeli duruyorsanız , gerçekten iyi bir filmi kaçırıyorsunuz. yok sadece dövüş filmi olarak algılıyorsanız içindeki dram öğelerine haksızlık ediyorsunuzdur. tabi filmi sevmek için bu iki türü de beğenmek gerekiyor. Draması aksiyonu yerli yerinde, bazı eksik yönleri olasada, kalitesi ile benzerleri arasından kolayca sıyrılan başarılı bir film.
6
6 months ago
Winchester00 profile photo
Winchester00
dövüş filmi olmasın aksine inanılmaz bir duygu seline kapılıyorsunuz. izlediklerimin en iyisi o sondaki dövüşü unutmuyorum. ağlamaktan gözlerim şişmişti. tom hardy nin başarılı oyunculuğu şaşırtmaya devam ediyor
1
10 months ago
asilzade profile photo
asilzade
0
12 months ago
Poker profile photo
Poker
Belkide hiçbir zaman izlemeyeceğim bir film olacaktı. Ansızın televizyonda karşıma geldi ve izleyim bari dedim. İyi ki de izlemişim. Hatta filmin sonunda kendime neden izlemedim diye sövmüşlüğüm da var. Çok beğendiğim bir olmuş. Bütün oyunculuklar harika. Benim için kolaylıkla efsane rafına giriyor.
0
over 1 year ago
gangrel profile photo
gangrel
Tom Hardy dedin mi akan sular durur. Bu film mutlaka izlemeniz gereken bir film.
0
almost 2 years ago
ABGOKSER profile photo
ABGOKSER
Tom Hardy oyunculuğuyla damgasını vurduğu iki kardeşi flimi. Hırs savaşma gibi konuları iliklerinize kadar hissetirecek bir flim.
1
2 years ago
MinDFoRCe profile photo
MinDFoRCe
niye katıldığını anlamadığım siyasi soslar( karakterlerden biri rocky'de de gördüğümüz yenilmez rus klişesini yeniyor. herkesi tek rauntta yenen yenilgisiz dünya şampiyonunu amerikan kahramanı önce dayak ye sonra döv klişesiyle duman ediyor. rus sahaya çıkarken komünist bayrak ve normal rus bayrağın ikisini de kullanıyor. diğer karakter ise amerikanın ırak savaşı kahramanı, bütün ordu ve halk arkasında. ve bu iki kardeş final oynuyor), yan karakterleri işlemedeki başarasızlıklar ( brandon'ın ailesi, tommy'nin annesiyle durumu vs pek işlenmemiş. fazla işlenmesi filmin içeriğini bozardı elbette. ama bu kadar yüzeysel de kesilmemeliydi) gibi eksikliklerine rağmen dram yükünün ve oyunculukların başarısıyla takdir edilmiş bir film. gölge düşüren unsurları saymazsak izlenmesi gereken bir film diyebiliriz. özellikle dövüş sporları ile ilgilenen biri olarakda ayrı bir gözle hoşuma gitti.
0
over 2 years ago
Joker profile photo
Joker
cok cok iyi bir film, icinde her sey var..tabi dram biraz daha agir basiyor, yurek burkan cinsten.
1
over 2 years ago

Who liked Warrior

Who wishlisted Warrior

Shelves that Include Warrior

Interesting content shared about Warrior

^ Back to Top