Was nützt die Liebe in Gedanken (Love in Thoughts) (2004) poster

Was nützt die Liebe in Gedanken (2004)
(Love in Thoughts)

Tags
Drama, Romance
Country
Germany
Runtime
89 minutes
Novella 1927 Almanya’sında genç bir şair olan Paul Krantz ve zengin bir aileden gelen Günther Scheller okul arkadaşı ve aynı zamanda çok iyi dostturlar. Günther, Paul’ü ailesinin Berlin dışındaki doğayla iç içe yazlıklarına davet eder. Daha önce Günther’in güzel kızkardeşi Hilde ile tanışmış ve çok etkilenmiş olan Paul, onu yeniden görmek umuduyla yazlığa gider. Hilde de oradadır. Paul ve Günther, kendi aralarında belirledikleri kuralları ve aşk odaklı ilkeleri bulunan bir “İntihar Kulübü” kurarlar. Orada kaldıkları günün ertesinde yazlık evlerinin bahçesinde bir parti vermeye karar verirler. Bu parti pek çoğu için unutulmaz anılara sebep olacağı gibi, sonrasında da telafisi mümkün olmayan yaralara yol açacaktır.

otekiben profile photo
otekiben
anlatım dili ve atmosferi başarılı, gizli hazinelerden. zamanında ilk izlediğimde "fight clup out... burada yaşanmışı varken..." demişim.
2
9 months ago
Novella profile photo
Novella
Gerçek bir hikayeye dayanan farklı ve alternatif bir hikayeye sahip. Güzel kafası var filmin... Uluslararası festivallerde bir kaç ödül de kapmış ve İstanbul Modern'de de gösterilmiş. Tavsiye ederim..
0
9 months ago

Who liked Was nützt die Liebe in Gedanken

Who wishlisted Was nützt die Liebe in Gedanken

Shelves that Include Was nützt die Liebe in Gedanken

Interesting content shared about Was nützt die Liebe in Gedanken

^ Back to Top