Weird Science (1985) poster

Weird Science (1985)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
94 minutes
KerseL Gary ve Wyatt 80’lerin tipik bir Amerikan lisesindeki iki en iyi arkadaştır. Tabiri yerindeyse kaybedenler kulübünün bu iki tipik üyesi, yenilgilerle dolu hayatlarının bu en güzel dönemini daha şanslı yaşıtları gibi etraflarındaki güzel kızlarla yatarak geçirmeyi kafaya koymuşlardır. Wyatt’ın kabadayı abisi Chet tarafından tartaklanmadıkları ve okulda aptal durumuna düşmedikleri zamanlarda bir araya gelip çözüm aramaya başlarlar. Sonunda fırtınalı bir gece moda dergilerinden kestikleri resimler ve BBS’lerden download ettikleri şeyleri birleştirip ideal kadını yaratmaya koyulurlar. Tuhaf atmosferik olaylar sonucu rüyaları gerçek olur ve Lisa’ya sahip olurlar. Ya da Lisa onlara! Hem bir abla, hem bir flört; gerektiği zaman çok zeki, gerektiği zaman saf bir kızdır o! Upuzun bacakları, pek mütevazi sayılmayan vücut hatları ve çılgın yatak oyunlarına merakı da cabası! Ancak işlerin uzun bir süre yolunda gitmeyeceğini, bilmiyoruz söylemeye gerek var mı!

Trailer not available.

kaptankaptanim profile photo
kaptankaptanim
Komedi ögeleri fazladır ve sık aralıklıdır. Kahvaltı Klübü'nün inek öğrencisi Anthony Michael Hall'ı araştırma sonucu bulmuştum. İzleyin gülün bir Amerikan Zırvalığı daha işte. Uyuşturucu olarak kullanabilirsiniz. Gülmek için.
0
over 1 year ago
tyler profile photo
tyler
90'larda çocuk olanların rahatlıkla hatırlayacağı, iki ergenin bilgasayarla süper! bir kadın yaratmasını anlatan eğlenceli bir film :)
2
over 2 years ago

Who liked Weird Science

Who wishlisted Weird Science

Shelves that Include Weird Science

Interesting content shared about Weird Science

^ Back to Top