What Happens in Vegas (2008) poster

What Happens in Vegas (2008)

Director
Country
USA
Runtime
99 minutes
TAGUT Erkek arkadaşının terkettiği bir kadın ve işden çıkarılmış bir erkek günah şehri Las Vegas’da tanışırlar. Oldukça dağıttıp eğlendikleri gecenin sonunda, birlikte uyandıklarında birbirine yabancı çiftimiz evlenmiş olduklarını farkederler. Her ikiside evli olmaktan memnun değildir. Biran önce ayrılıp hayatlarına kaldıkları yerden devam etmek tek istekleridir. Fakat bu durum, birinin çeyrek dolarıyla diğerinin kollu makinede jackpot yapıp kumarhanenin üç milyon dolarlık büyük ikramiyesini kazanmasıyla değişecektir. Bundan sonra paraya tek başına sahip olmak adına türlü entrikalarla birbirlerinin kuyusunu kazacaklar sonunda birbirlerine gerçekten aşık olacaklardır.

SihirliEnerji profile photo
SihirliEnerji
Ashton olmasa izlemezdim
0
almost 2 years ago
deryasarihan profile photo
deryasarihan
cameron diaz ile ashton kutcher!! dostum bu film bi harikaa....
0
2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
sıkılmdan eğlenerek izlediğim bir yapım
0
2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Parti delisi karizmatik Jack Fuller ve ticaretle uğraşan Joy McNally'nin tesadüfi olarak Las Vegas'ta paylaştıkları gürültülü bir haftasonu, onlar için hayal meyal anlardan çok hatırlanacak izler bırakır…Bu iki tatilci New York'lu, hiçbir acı hissetmedikleri o anda Vegas-stili bir evlilik sözleşmesine imza atmamış olsalardı, kim bilir belki herşey farklı olurdu…Ama burası Vegas..

İki farklı cinsiyet arasındaki hiçbir savaş Jack ve Joy gibi iddialı iki gladyatöre ev sahipliği yapmamıştır. Jack ve Joy "saadet dolu evliliklerini" birbirlerini öldürmeden altı ay sürdürmeyi başarabilecekler ve büyük ganimete ulaşabilecekler mi? Ya da ikisi arasındaki bu hararetli kıvılcımlar birgün kalplerine sıçrayıp sahte ilişkilerini şaşırtıcı bir gerçekliğe mi dönüştürecek
0
over 2 years ago
TAGUT profile photo
TAGUT
Boş vaktinizi değerlendirebileceğiniz bir film o kadar,çokta bir şey beklemeyin.Yaaaaani-tırt arası bir şey ;)
1
over 2 years ago

Who liked What Happens in Vegas

Who wishlisted What Happens in Vegas

Shelves that Include What Happens in Vegas

Interesting content shared about What Happens in Vegas

^ Back to Top