What's Eating Gilbert Grape (1993) poster

What's Eating Gilbert Grape (1993)

Director
Country
USA
Runtime
118 minutes

gokhanynk profile photo
gokhanynk
filmi en sona bıraktığım için pisman eden leo sorarim sana bu yeteneğin sirri ne . söylenecek birsey birakmamislar sadece izleyin ve bir kez daha hayran olun bu adama .....
0
5 months ago
Gofi profile photo
Gofi
aile bağları adına çok anlamlı, dupduru bi film. kurduğu hayaller bile sevdikleri için olan gilbert i izlerken onun gözünden bakmadan edemiyorsunuz. oyunculuklar zaten inanılmazdı, Leo annesinden oyuncu olarak doğduğunu ispatlarcasına, Johnny de etkili bakışlarıyla konuşturmuşlar sanatlarını.
1
6 months ago
SNOWSXYZ profile photo
SNOWSXYZ
Gilbert : ne diyeceğimi bilemedim
Arny: teşekkür et Gilbert teşekkür :)
2
9 months ago
berrn profile photo
berrn
film boyunca yüzünüzden tebessüm eksik olmuyor. Leo kesinlikle kocaman bir alkışı hak etmiş, hayranlıkla izledim. Harikaydı kaçırmayın derim.
9
9 months ago
yakup11 profile photo
yakup11
Film çok doğaldı bunu beğendim, oyuncular çok iyi helede Leonardo DiCaprio ve Johnny Depp , konusu sanki biraz vasattı yine oyuncular filmi kurtarmış diye bilirim doğru oyuncular ama vasat bir konu top sizde
0
over 1 year ago
SihirliEnerji profile photo
SihirliEnerji
Leonardo'ya benden de bir oskar. filmin ismini konusuyla bağdaştıramadım.
0
2 years ago
justdoit profile photo
justdoit
DERSLER EDİNİLEBİLECEK Bİ FİLMDİ. Bİ ÇOK DUYGU TADINDAN YENİLMİYECEK ŞEKİLDE ORTAYA KONULMUŞTU.OYUNCULUKLARA EDİCEK LAF BULAMIYORUM JOHNNY DEEP VE ALTINI ÇİZEREK YAZIYORUM LEONARDO Dİ CAPRİO HARİKAYDI. ÖYLE Bİ OYNAMIŞKİ ADAM GERÇEKTEN OTİSTİK OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜM.PARMAK ISITTIRDI RESMEN.GİLBERT'IN FEDA ETTİĞİ HER ŞEY BENİ BENDEN ALDI. ARŞİVLİK VE ALIPBAŞ UCUNA KONMALIK Bİ FİLM. OYUNCULUKLARÇİN BİLE İZLENEBİLİR.
6
2 years ago
cinemarty profile photo
cinemarty
Arkadaşımla 1998 senesinde 5. sınıfa giderken, kırtasiyeden aldığımız kokulu not defterlerine kim daha çok film adı yazacak diye yarış yapardık. Arkadaşın abisi de sinema hastası olduğu için benden daha çok film adı biliyordu. Bende yenilgiyi kabul etmeyip sallıyorsun diyordum. Ne bu Yağmur Adam ve Gilbert Grape Ne Yiyor , böyle filmler mi olur diyordum :) Yıllar geçtikçe listedeki o filmleri izleme fırsatım oldukça geçmişe bakıp vay be o filmlerin hepsi gerçekmiş diyorum :) ve duygulanıyorum :)
6
over 2 years ago
umrant profile photo
umrant
Leonardo nun bu filmde bir an gerçekten özürlü olduğunu düşünenler olarak ona gönlümüzün oscarını gönderiyoruz...
8
over 2 years ago

Who liked What's Eating Gilbert Grape

Who wishlisted What's Eating Gilbert Grape

Shelves that Include What's Eating Gilbert Grape

Interesting content shared about What's Eating Gilbert Grape

^ Back to Top