Where the Wild Things Are (2009) poster

Where the Wild Things Are (2009)

Director
Country
USA
Runtime
101 minutes
Ricky.McFloyd Arkadaşım Canavar / Where the Wild Things Are, annesiyle tartıştıktan sonra evini terk ederek, deniz kıyısındaki bir ormana kaçan Max adlı çocuğun maceralarını konu alıyor. Max, onu kimsenin anlamadığını düşünerek bulunduğu ortama başkaldırır ve muzipliğin egemenliğindeki Vahşi Şeyler'in ülkesine doğru yola çıkar.

eminuk profile photo
eminuk
Nedense Frank filminin tadını aldım. Müzikleri, depresif karakterleri, havayı değiştirmeye çalışan bir eleman gibi pek çok öğe benzerdi bana göre. onu da çok beğenmistim bunu da çok sevdim. Deneyebilirsiniz.
0
7 months ago
jupiterinuydusu profile photo
jupiterinuydusu
kesinlikle çocuklar için değil :) kalbi kırık bir çocuğun olağanüstü hayal dünyasına sığınıp, acılarıyla başetme yöntemini izliyoruz. oldukça melankolik bir film.
2
over 1 year ago
potakal profile photo
potakal
canım canım canım film dünyanın en sevimli en canım canavarı carol
1
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Enteresan bir filmdi. Yetişkin filmi diyemicem tam ama kesinlikle çocuk filmi de değildi. Çünkü bir çocuk filmi için fazla dramı var fazla melankolik hatta belki korkutucu. Sanırım biraz büyükleri küçüklerin dünyasına götürmeye çalışmış bir yapım dersem yanlış olmaz. Filmde pek beklediğim sonu bulamadım ama hoştu yine de psikolojik sorunları olan hayalgücü çok geniş bir çocuk var başrolümüzde. Farklı bir yapım arayanlara tavsiye edebilirim.
5
over 1 year ago

Who liked Where the Wild Things Are

Who wishlisted Where the Wild Things Are

Shelves that Include Where the Wild Things Are

Interesting content shared about Where the Wild Things Are

^ Back to Top