Who Framed Roger Rabbit (1988) poster

Who Framed Roger Rabbit (1988)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
104 minutes
KerseL 1947'ler de Hollywood ... Şansı bir türlü yaver gitmeyen dedektif Eddie Valiant (Bob Hoskins), Toontown'ın sahibi ve nüfuzlu iş adamı Marvin Acme'nin baştan çıkartıcı güzellikteki Jessica Rabbit'le olan uygunsuz ilişkisini kanıtlamak için kiralanmıştır. Tam bu sırada Acme'nin cinayete kurban gitmesiyle bütün gözler güzel Jessica'nın kocası süperstar çizgi kahraman Roger Rabbit'e çevrilir ve Roger bir anda, adaletin yerini bulmasını isteyen aslında pek tekin bir adam olmayan Judge Doom'un (Christopher Lloyd) hedefi haline gelir...

Trailer not available.

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Çizgi ve gerçek hayatın buluştuğu oldukça eğlenceli bir polisiye filmiydi .D Christopher Lloyd harikaydı. Bir de efsane Jessica Rabbit var tabi :)
0
over 1 year ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Dedektif Eddie Valiant ( Bob Hoskins), Toontown'un sahibi iş adamı Marvin Acme'nin Jessica Rabbit'le olan uygunsuz ilişkisini kanıtlamak için kiralanmıştır. Tam bu sırada Acme'nin cinayete kurrban gitmesiyle bütün gözler güzel Jessica'nın kocası süperstar çizgi kahraman Roger Rabbit'e çevrilir ve bir anda, adaletin yerini bulmasını isteyen pek tekin bir adam olmayan Yargıç Doom'un hedefi haline gelir.
0
over 2 years ago
starch profile photo

Who liked Who Framed Roger Rabbit

Who wishlisted Who Framed Roger Rabbit

Shelves that Include Who Framed Roger Rabbit

Interesting content shared about Who Framed Roger Rabbit

^ Back to Top