Wild Hogs (2007) poster

Wild Hogs (2007)

Director
Country
USA
Runtime
100 minutes
Ricky.McFloyd Her yaştan aile üyelerinin eğlenerek, hoşça vakit geçirerek ve büyük bir keyif alarak izleyebileceği "ÇILGIN MOTORCULAR"ın konusu şöyle : Stresli işlerinden ve aile sorumluluklarından iyice bunalan ve kaçma yolları arayan orta yaşın üzerindeki dört kafadar, uçsuz bucaksız derin Amerika'ya açılmanın ve onu keşfetmenin getireceği tarifsiz özgürlük duygusunu bir an önce tatmak için sabırsızlanmaktadır. Ancak motosiklet selesi yerine rahat koltuklara alışkın olan dostlarımız, hayatlarının bu en büyük macerasında tahmin ettiklerinden çok daha farklı bir dünyayla karşılaşırlar. Özellikle de gerçek bir motosiklet çetesinin reisi olan Del Fuegos ile yarıştıklarında acemilikleriyle onu fazlasıyla eğlendirirler. Macera,adrenalin ve heyecan ararken kendilerini asla unutamayacakları bir yolculuğun içinde bulmuşlardır.

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Yaşını almış kurtlardan çok güzel bir yol komedisi. Hepsi de sevdiğim isimler. Çok keyifli bir filmdi büyük zevkle izledim. Ailecek de izlenebilecek bir film.
1
10 months ago
szymek profile photo
szymek
Oldukça eğlenceli değişik bir film. Bir iki sahnesi hariç aile filmi diyebilirim
0
12 months ago
alicancam profile photo
alicancam
Severek izledim. Komik ve tatlı bir film. Kadrosuda güzel. Bence ailenizle bir pazar akşamı izleyerek güzel zaman geçireceğiniz filmlerden.
0
almost 2 years ago

Who liked Wild Hogs

Who wishlisted Wild Hogs

Shelves that Include Wild Hogs

Interesting content shared about Wild Hogs

^ Back to Top