Womb (2010) poster

Womb (2010)

Director
Country
Germany
Runtime
111 minutes
NisaacNewton Rebecca ve Tommy 9 yaşında birbirlerine aşık olurlar. Yaşadıkları sahil kasabasında tüm vakitlerini birlikte geçirmeye başlarlar. Ta ki Rebecca’nın ailesi Japonya’ya taşınmaya karar verinceye kadar. 12 yıl sonra Rebecca Tommy’yi bulmak için kasabaya geri döner ve iki aşık hemen kenetlenirler. Sanki doğuştan aşıktırlar birbirlerine. Ancak, Tommy bir araba kazasında ölünce, Rebecca hayata nasıl devam edeceğini bilemez. Bu, insan klonlamanın - toplum tarafından onaylanmasa da - yasal olduğu bir dönemdir. Rebecca, anne ve babasının tüm itirazlarına rağmen, Tommy’nin bir klonunu doğurmaya karar verir. Womb, bunu izleyen 20 yılın hikâyesi.

otekiben profile photo
otekiben
bilimin ve teknolojinin gelişimi ahlaki ve psikolojik gelişimin önünde giderse neler olabilirin cevabını kendince vermeye çalışan; kadının adanmışlığı ne zaman boyut değiştirecek ya da cinnete dönecek merakıyla soluksuz izleten; baştan sona karizma film. bu kadar dingin olup da böylesine gerebilmesi bile başarılı sayılması için yeterli sebep bence. sinematografinin başarısı ve konunun çarpıcılığını saymıyorum bile son olarak, hayret, bu film konusuna göre çok sessiz geçmiş gitmiş bu coğrafyadan. baya bi gürültü patırtı malzemesi var oysa ki.
2
10 months ago
Boddah profile photo
Boddah
Öyle ağır aksak bir grilikte aktı gitti güzelim film.Size de puslu bir zihin hediye edip finalini yaparak.Eva Green in o delişmen bakışlarına burada da şahit oldum.Seviyorum bu kadını fazlaca hemi de.
1
1 year ago
AlperenCam profile photo
AlperenCam
The Dreamers'ta nasıl ''etik nedir?'' sorusunu sordurabildiyse yine aynı soruyu defalarca kez sordurdu aşık olunası kadın.
0
1 year ago
selinblgn profile photo
selinblgn
"Gitmiş olman hala burada olmadığın anlamına gelmiyor " ve film bunu kanıtlıyor .Mekanlar çok güzel seçilmiş ve güzel manzaralar var . Değişik bir hikaye ...
2
over 1 year ago
neway profile photo
neway
Neresinden tutsam elimde kalan, hayretle izlediğim bir film oldu.
1
almost 2 years ago

Who liked Womb

Who wishlisted Womb

Shelves that Include Womb

Interesting content shared about Womb

^ Back to Top