Would You Rather (2012) poster

Would You Rather (2012)

Tags
Horror, Thriller
Director
Country
USA
Runtime
93 minutes

sabriayes profile photo
sabriayes
ne gizem, ne korku türünde. gerilimin dozuysa benim beklediğim düzeyde degildi. fikir güzel fakat büyük kısmı tek mekanda geçen bi film için senaryoda olması gereken yaratıcılık malesef bu filmde yok. bu açığı da sürpriz sonla izleyiciyi etkileyerek kapatmayı düşünmüşler sanırsam ama filmi ortalama gerilim filmi olmaktan kurtaramamışlar malesef.
3
7 months ago
phoeniks profile photo
phoeniks
acaip bir filmdi bana sınav(exam) filmini anımsattı, çok şaşırtıcı psikoljik gerilimin yüksek olduğu sonu şok şok şok bir filmdi, kaliteliydi.
6
7 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Gerçekten başarılı br filmdi. Senaryo çok hoşuma gitti. Film öyle çok rahatsız edici bir film değil genellikle psikolojik bir gerilim atmosferi ortamı var filmde. Finaliyle favorilerim arasına girdi. Kesinlikle bu gölgede kalmış ederi öneririm. Ayrıca Gotham' ın Penguin 'i Robin Taylor' ın performansı her ne kadar kısa olsa da kayda değerdi.
4
over 1 year ago
UnknownUser00 profile photo
UnknownUser00
filmde afişi kadar aşırı rahatsız edici sahneler yok öyle. hayırsever olarak görünen bir adam yardıma ihtiyacı olan insanları evine davet eder ve onları oyun oynamaya zorlar, sonunda bir kişi hayatta kalacaktır..film insanların ne kadar bencil ve acımasız olabileceğini de gösteriyordu. ben çok beğendim finali ile aklımda kalanlardan..
4
2 years ago

Who liked Would You Rather

Who wishlisted Would You Rather

Shelves that Include Would You Rather

Interesting content shared about Would You Rather

^ Back to Top