Wrong Turn 3: Left for Dead (2009) poster

Wrong Turn 3: Left for Dead (2009)

Director
Country
USA
Runtime
92 minutes

yazcsefa profile photo
yazcsefa
İlk iki filme oranla kötüydü ama yine de fena bulmadım ben. Sürükleyiciydi ve sonunu beğendim. Fakat maalesef ne korku ne gerilim vardı sadece katliam ve canibalizm vardı. İzlenebilir seviyedeydi.
0
over 1 year ago
eskon profile photo
eskon
yavaş yavaş bozmaya başlıyor. ilk iki kadar iyi değil. son iki kadar kötü de değil. ortalarda bir yerlerde. ama gene de bir gece yarısı pc'ye takılabilir.
0
almost 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Fonda ile bir grup enerjik arkadaşı kamp kurmak ve biraz eğlenmek amacıyla ormana giderler. Ancak tahmin edersiniz ki ormanda onları bir sürpriz beklemektedir. Bir süre sonra ormanda yalnız olmadıklarını anlayan gençler, Three Fingers lakaplı (aslında lakap değil gerçekten üç parmağı var) mutantlar arası akraba evliliğinden muzdarip yaratık tarafından, tüm enerjilerini açığa çıkardıkları anlarda katledilmeye başlanırlar. Arkadaşları teker teker öldürülen ve akşam yemeği için Three Fingers’ın menüsüne dahil olmaya başlayan Fonda ne yapacağını bilememektedir.Aynı sıralarda ve aynı mekana yakın bir yerde bir grup azılı suçluyu taşıyan otobüs kaza yapıp suçlular ormana dağılınca işler Three Fingers için iyice şenlenmeye başlar. Otobüste bulunan bir çanta dolusu abd dolarını alıp kayıplara karışmak isteyen mahkumlar, başlarına geleceklerden habersiz olay mahallinden uzaklaşmaya çalışırlar. Bir süre sonra Fonda ve bir kaç arkadaşıyla karşılaşan mahkumlar hep beraber Three Fingers’ın gazabından kurtulmaya çalışacaklardır..
0
over 2 years ago

Who liked Wrong Turn 3: Left for Dead

Who wishlisted Wrong Turn 3: Left for Dead

Shelves that Include Wrong Turn 3: Left for Dead

Interesting content shared about Wrong Turn 3: Left for Dead

^ Back to Top