X-Men (2000) poster

X-Men (2000)

Director
Country
USA
Runtime
104 minutes
cinemarty Profesör Xavier, dünyada birçok kişinin farkında olmadığı bir durumdan haberdardır. Bu nedenle kendi isteklerinden bağımsız olarak muhtelif mutasyonlara tabii tutulmuş olan insanları, yeteneklerini açığa çıkarabilmek adına bir okulda toplamıştır. Toplanılan bu gençlerin asıl amacı, dünyaya kötülük salmaya hevesli olan yapay mutantların vahşetini engellemektir. X-Men ekibi, bir yandan politikacıların karalama politikalarıyla didinirken, öteki taraftan dünyayı kurtarmaya çalışacaklardır.

Sezgii profile photo
Sezgii
İzlemek için hayli geciktiğim bir film. Kurgusu, hikayeyi aktarışları, oyuncular hepsi çok güzeldi. 2000 yılına oranla çok başarılı buldum. Serinin devamı için beklentilerim yükseldi. Herkesin neden bu kadar X-Men'ci olduğunu anlamış oldum böylece. ^^
1
3 months ago
KlaketKafa profile photo
KlaketKafa
Yıllardır öyle ya da böyle bir şekilde karşıma çıkmış olan seriyi hiç adam akıllı oturup da izlememiştim. Kayıpmış şimdi fark ettim. Devam filmlerini de büyük bir keyifle izleyeceğime inanıyorum.
8
7 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Bugüne kadar ilginç bir şekidle hiç bir yerde izlemediğim bir seri x-men. Biraz da ilgimi çekmeyişinden uzak kalmıştım ama beklentimden çok daha güzeldi. Başlangıç filmlerinin klasik sorunu ilk bir saat pek bir aksiyon olmasa da bir başlangıç filmi için oldukça iyiydi. Devamına da bakalım :) 7,5/10
10
7 months ago
Brook profile photo
Brook
Kesinlikle efsanenin başlangıcı! Gayet güzel, akıcı, seyir zevki yüksek bir filmdi. Marvel bir kere her anlamda güzel işte! İzleyin :)
4
8 months ago
CANERAHMET profile photo
CANERAHMET
efsanenin başlangıcı
1
almost 2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
beğendiğim ve sevdiğim seriler arasında , değişik bir konusu olması diğer yapımlardan ayırıyor tabi
6
over 2 years ago

Who liked X-Men

Who wishlisted X-Men

Shelves that Include X-Men

Interesting content shared about X-Men

^ Back to Top